Kategória: Vegyesapró / Állás, munka / Munkát kínál

Adminisztrátori állás Gyálon

12 345 Ft

Hirdető: KLM Bau-Trans Kft Hirdetés azonosító: 376

2021-07-19 14:34 Gyál

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

Rövid infók

Állapot:

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Pest megye, Gyál

Leírás

ADMINISZTRÁTORI ÁLLÁS GYÁLON

Gyáli székhelyű, építőipari- és szállítmányozó vállalkozás adminisztrátori állást hirdet.

Főbb feladatok:
- Napi adminisztrációs feladatok ellátása,
- Levelezéssel és dokumentumkezeléssel kapcsolatos teendők ellátása
- Vállalkozási folyamat segítése, műszaki- és/vagy gazdasági tárgyú részfeladatok ellátása vezető iránymutatása alapján.

Munkakör betöltésének feltételei:
- Precíz-, kitartó-, rendszerelvű-, rendszerető munkavégzés,
- Környezetére igényes személyiség,
- Tárgyalási szintű Angol nyelvtudás (írásban és szóban, nyelvvizsga nem szükséges),
- MS OFFICE programok kiváló szintű ismerete,
- „B” kat. jogosítvány.

Előnyt jelent az alábbi tevékenységek végzésében szerzett munkatapasztalat:
- Gyáli vagy Gyálhoz közeli lakóhely (tartózkodási hely)
- Építőipari tevékenység adminisztrációja
- Építőipari műszaki előkészítés
- Fuvarozói tevékenység adminisztrációja
- Német és/vagy Román nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Hosszú távú-, teljes munkaidős foglalkoztatás,
- Kiemelkedő, versenyképes fizetés,
- Légkondicionált iroda, számítógép, céges telefon.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, CSAK és KIZÁRÓLAG az info@klmbau.hu e-mail címen lehet.

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!