Bemutató cukrász

1 Ft

Hirdető: Békás Kft. Hirdető: Békás Kft.
Telefonszám:

E-mail: allashirdetes@bekaskft.hu

Hirdetés azonosító: 3396

2022-06-20 16:14 Budapest III. kerület

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Bemutató cukrász

Rövid infók

Állapot:

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest III. kerület

Itt található: Budapest

Magyarországi piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedés partnerkörének bővítéséhez keres: BUDAPESTI TELEPHELYÉRE BEMUTATÓ CUKRÁSZ – TERÜLETI KÉPVISELŐT Feladatok: • Cukrászipari anyagok tesztelése • Fejlesztés • Szaktanácsadás • Oktatás • Kalkulációk készítése • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása • Potenciális ügyfelek felkutatása • Szerződések, ajánlatok előkészítése • Kiemelt termékek bemutatása, ajánlása • Vásárlói megrendelések felvétele • Versenytársak stratégiájának figyelemmel kísérése, információ gyűjtése • Napi tevékenység dokumentálása Elvárások: • Sütő- és cukrászipar területén szerzett minimum 3 éves gyakorlat • Kiváló kommunikációs képességek • Szakmai kreativitás • Legalább középfokú végzettség • „B” kategóriás jogosítvány • Jó kapcsolatteremtő képesség • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség • Angol nyelvtudás előny Amit kínálunk: • Megbecsülés • Versenyképes jövedelem • Már meglévő vevőkör • Változatos feladatok • Alkalmazotti jogviszony • Magas színvonalú technikai háttér, felszerelt mintakonyha, eszközök • Stabil vállalati háttér • Munkavégzéshez gépkocsi és mobiltelefon biztosított Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét e-mail címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu. Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat. Visszajelzést azon jelentkezőknek tudunk adni, akiket felvételi interjúra hívunk! Megértésüket köszönjük!

Leírás

Magyarországi piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedés partnerkörének bővítéséhez keres:

BUDAPESTI TELEPHELYÉRE
BEMUTATÓ CUKRÁSZ – TERÜLETI KÉPVISELŐT

Feladatok:
• Cukrászipari anyagok tesztelése
• Fejlesztés
• Szaktanácsadás
• Oktatás
• Kalkulációk készítése
• Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása
• Potenciális ügyfelek felkutatása
• Szerződések, ajánlatok előkészítése
• Kiemelt termékek bemutatása, ajánlása
• Vásárlói megrendelések felvétele
• Versenytársak stratégiájának figyelemmel kísérése, információ gyűjtése
• Napi tevékenység dokumentálása

Elvárások:
• Sütő- és cukrászipar területén szerzett minimum 3 éves gyakorlat
• Kiváló kommunikációs képességek
• Szakmai kreativitás
• Legalább középfokú végzettség
• „B” kategóriás jogosítvány
• Jó kapcsolatteremtő képesség
• Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
• Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:
• Megbecsülés
• Versenyképes jövedelem
• Már meglévő vevőkör
• Változatos feladatok
• Alkalmazotti jogviszony
• Magas színvonalú technikai háttér, felszerelt mintakonyha, eszközök
• Stabil vállalati háttér
• Munkavégzéshez gépkocsi és mobiltelefon biztosított

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét e-mail címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu.
Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat.
Visszajelzést azon jelentkezőknek tudunk adni, akiket felvételi interjúra hívunk! Megértésüket köszönjük!

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! Soha ne utaljon idegennek előre pénzt, mielőtt az árut személyesen megtekintette volna! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!