Kategória: Vegyesapró / Állás, munka / Munkát kínál

Betanított, CNC gépkezelő operátor munka Jászberény

200 000 Ft

Hirdető: Eloy Hungary Kft Hirdetés azonosító: 717

2021-09-14 12:47 Jászberény

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Gépkezelő Operátor

Rövid infók

Állapot:

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Jász-Nagykun-Szolnok megye, Jászberény

Leírás

Az Eloy Hungary Kft Gépkezelő operátor pozícióba várja jelentkezését! Jászberény külterületén található autóipari gyártóegység.

Családias hangulat, mozgó bér (jutalom rendszer), bejárási támogatás, túlóra lehetőség

Feladatok: CNC megmunkáló gépek kezelése, termékek gyártása, ellenőrzési folyamatok elvégzése 3 műszakos rendben.

Előnyt jelent: Hasonló körben szerzett tapasztalat, Saját gépjármű (bejárás önálló biztosítása)

Elvárások: 3 műszak vállalása, precíz-pontos-igényes munkavégzés

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!