Kategória: Vegyesapró / Állás, munka / Munkát kínál

Éjszakai raktáros munkalehetőség-Alsónémedi

280 000 Ft

Hirdető: Manatwork Nikolett Hirdetés azonosító: 77

2021-04-27 09:55 Alsónémedi

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Raktáros

Rövid infók

Állapot: új

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Pest megye, Alsónémedi

Leírás

Elvárások:

Általános iskolai végzettség
Fizikai teherbíró képesség
Pontosság, precizitás
Feladatok:

Beérkező csomagok pakolása, szortírozása szalagrendszer mellett
A munkáltató ajánlata:

Hosszú távú munkalehetőség
Bruttó 280 000 Ft alapbér
Cafetéria
13. havi fizetés
Bónuszrendszer
Ingyenes céges busz, vagy költségtérítés
Buszjárat: Budapest, Kunszentmiklós, Tápiószecső, Szalkszentmárton, Dabas, Alsónémedi, Pilis, Nyáregyháza
Munkaidő:

Állandó éjszakai műszak (16:30-01:30 hétfőtől péntekig)

Munkavégzés helye:
Alsónémedi

A munka jellege miatt férfiak jelentkezését tudjuk fogadni.

(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)
(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!