Kategória: Vegyesapró / Állás, munka / Munkát kínál

Épületgépész mérnök

1 Ft

Hirdető: P-Terv General Hirdetés azonosító: 226

2021-09-15 08:38 Debrecen

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Épületgépész mérnök

Rövid infók

Állapot:

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Hajdú-Bihar megye, Debrecen

Leírás

A P-Terv General Kft. Debrecen egyik dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport tagja.
Cégünk fő profilja a teljes körű épületgépészeti és villanyszerelési tervezés és kivitelezés feladatokat egyaránt magába foglalja.
Fő értékeink közé tartozik a minőség és a megbízhatóság.

Csapatunkba keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba:

Téged keresünk, ha rendelkezel:
• Épületgépész diplomával
• Minimum 10-15 év tervezésben és kivitelezésben szerzett tapasztalattal
• Vezetői szemlélettel
• G-T tervezői jogosultsággal
• B kategóriás jogosítvánnyal

A következő feladatokban számítunk a szakértelmedre:
• Az épületgépészeti és villanyszerelési teljes kivitelezési munkáinak irányításában
• A pénzügy részére az elszámolások előkészítésében
• Megrendelőkkel való kapcsolattartásban
• Aktív részvétel és irányítás az épületgépészeti tervezésben

Előnyt jelent számunkra a kiválasztásnál:
• ME/ÉG Műszaki Ellenőri képesítés
• FMV/ÉG Felelős Műszaki Vezető képesítés
• Ha gyors problémamegoldó készséggel rendelkezel
• Ha ismered a TERC költségvetési programot
• Ha kiváló szervező és irányítókészséggel rendelkezel

Amit mi kínálunk neked:
• Megbízható, biztos munkahely
• Változatos munkák
• Kulturált irodai környezet
• Modern számítástechnikai eszközök, programok
• Céges mobiltelefon
• Dinamikus, fiatal, segítőkész csapat

Foglalkoztatás:
Napi 8 órás (teljes) , heti 40 órás munkarendben
határozatlan idejű munkaszerződéssel

Bérezés:
Megegyezés szerint

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!