Grafikus (részmunkaidő)

1 Ft

Hirdető: Békás Kft. Hirdető: Békás Kft.
Telefonszám:

E-mail: allashirdetes@bekaskft.hu

Hirdetés azonosító: 3407

2022-06-22 15:21 Budapest III. kerület

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Grafikus

Rövid infók

Állapot:

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest III. kerület

Itt található: Budapest

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatába keres GRAFIKUS MUNKATÁRSAT 6 órás részmunkaidőben Ha megvan benned a munkára való igényesség és a kreativitás, jelentkezz hozzánk! Feladatok: • Grafikai anyagok önálló tervezése • Kiadványok tervezése • Nyomdai anyagok előkészítése Elvárások: • Minimum középfokú szakirányú végzettség • Adobe grafikai programok (Photoshop, Illustrator, InDesign) használata • Kreativitás • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat • Igényes, pontos munkavégzés Amit kínálunk: • Versenyképes jövedelem + Cafeteria juttatás • Változatos feladatok, fiatalos, jókedvű csapat • Stabil vállalati háttér • Hosszú távú munkalehetőség • Kedvezményes dolgozói vásárlás lehetősége TÁVMUNKÁBAN, OTTHONRÓL NEM VÉGEZHETŐ A MUNKA! Jelentkezni önéletrajz elküldésével e-mail címünkön lehet: allashirdetes@bekaskft.hu Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket személyes interjúra hívunk. Megértésüket köszönjük!

Leírás

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatába keres

GRAFIKUS MUNKATÁRSAT
6 órás részmunkaidőben

Ha megvan benned a munkára való igényesség és a kreativitás, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:
• Grafikai anyagok önálló tervezése
• Kiadványok tervezése
• Nyomdai anyagok előkészítése

Elvárások:
• Minimum középfokú szakirányú végzettség
• Adobe grafikai programok (Photoshop, Illustrator, InDesign) használata
• Kreativitás
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Igényes, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem + Cafeteria juttatás
• Változatos feladatok, fiatalos, jókedvű csapat
• Stabil vállalati háttér
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kedvezményes dolgozói vásárlás lehetősége

TÁVMUNKÁBAN, OTTHONRÓL NEM VÉGEZHETŐ A MUNKA!

Jelentkezni önéletrajz elküldésével e-mail címünkön lehet: allashirdetes@bekaskft.hu

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket személyes interjúra hívunk. Megértésüket köszönjük!

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! Soha ne utaljon idegennek előre pénzt, mielőtt az árut személyesen megtekintette volna! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!