irodai munka

250 000 Ft

Hirdető: Bernadett Hirdető: Bernadett
Telefonszám: +36306816071

E-mail: munka.monor20@gmail.com

Hirdetés azonosító: 1467

2022-01-05 19:47 Monor

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: értékesítő

Rövid infók

Állapot:

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Pest megye, Monor

Itt található: Pest

Pont Téged keresünk, ha és amennyiben: - ha szeretnél egy épülő, fiatalos csapat új tagja lenni, de önálló munkavégzésre is képes vagy - ha szeretnél most nyíló új irodánkban dolgozni, Monor központi részén - ha fontosak Neked a munkatársaid, mert Nekünk Te fontos leszel - ha szereted a friss levegőt és az utazást, mert bizony Mi azért is fizetünk, hogy kimozdulj az irodából - ha szeretsz beszélni, mert Mi képtelenek vagyunk csendben ülni - ha szereted a sikert, mert itt arra kell hajtani - ha kitartó vagy, még a Covid sem tudott minket megállítani Feladatok: - Meglévő és új ügyfeleink igényeinek kiszolgálása ügyfélkapcsolati pontunkon - Új ügyfelek elérése - Kapcsolattartás és kommunikáció - Tárgyalások lebonyolítása - Adminisztratív tevékenységek elvégzése Elvárások: - középfokú végzettség - önálló, precíz munkavégzés - jó konfliktuskezelés és problémamegoldó készség - eredményorientált gondolkodásmód - megbízható - vállalkozói szemlélet Jelentkezéskor előnyt jelent: - Felsőfokú végzettség Amit kínálunk: - fiatalos csapat - rugalmasság - versenyképes jövedelem - Online, illetve home office-ban is végezhető munkakörök Amennyiben szeretnél csapatunk új tagja lenni az alábbi elérhetőségen várom jelentkezésed: E-mail cím: munka.monor20@gmail.com Monor, 2022.01.05. Bernadett

Leírás

Pont Téged keresünk, ha és amennyiben:
- ha szeretnél egy épülő, fiatalos csapat új tagja lenni, de önálló munkavégzésre is képes vagy
- ha szeretnél most nyíló új irodánkban dolgozni, Monor központi részén
- ha fontosak Neked a munkatársaid, mert Nekünk Te fontos leszel
- ha szereted a friss levegőt és az utazást, mert bizony Mi azért is fizetünk, hogy kimozdulj az irodából
- ha szeretsz beszélni, mert Mi képtelenek vagyunk csendben ülni
- ha szereted a sikert, mert itt arra kell hajtani
- ha kitartó vagy, még a Covid sem tudott minket megállítani

Feladatok:
- Meglévő és új ügyfeleink igényeinek kiszolgálása ügyfélkapcsolati pontunkon
- Új ügyfelek elérése
- Kapcsolattartás és kommunikáció
- Tárgyalások lebonyolítása
- Adminisztratív tevékenységek elvégzése
Elvárások:
- középfokú végzettség
- önálló, precíz munkavégzés
- jó konfliktuskezelés és problémamegoldó készség
- eredményorientált gondolkodásmód
- megbízható
- vállalkozói szemlélet
Jelentkezéskor előnyt jelent:
- Felsőfokú végzettség
Amit kínálunk:
- fiatalos csapat
- rugalmasság
- versenyképes jövedelem
- Online, illetve home office-ban is végezhető munkakörök

Amennyiben szeretnél csapatunk új tagja lenni az alábbi elérhetőségen várom jelentkezésed:
E-mail cím: munka.monor20@gmail.com

Monor, 2022.01.05. Bernadett

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! Soha ne utaljon idegennek előre pénzt, mielőtt az árut személyesen megtekintette volna! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!