Könyvelő

Könyvelő

1 Ft

Hirdető: Békás Kft. Hirdető: Békás Kft.
Telefonszám:

E-mail: allashirdetes@bekaskft.hu

Hirdetés azonosító: 3395

2022-06-20 16:04 Budapest III. kerület

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Könyvelő

Rövid infók

Állapot:

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest III. kerület

Itt található: Budapest

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapest III. kerületi csapatának bővítéséhez keres: KÖNYVELŐT Feladatok: • Pénzügyi nyilvántartások vezetése • Bank/pénztár, bejövő számlák könyvelése • Zárási, főkönyv/analitika egyeztetési feladatokban való aktív részvétel • Pénzügyi jelentések készítése • Aktív részvétel a gazdasági folyamatok szabályozásnak megfelelő működtetésében, illetve azok kialakításában • Kapcsolattartás társosztályokkal Elvárások: • Releváns, minimum 2 éves szakmai tapasztalat • Rendkívüli pontosság, precíz munkavégzés • Erős számítógépes tudás és Excel ismeret • Párhuzamos munkavégzésre való képesség • Hatékony időgazdálkodás, proaktív hozzáállás • Magas szintű szakmai támogatásra, együttműködésre való hajlandóság Előny: • Mérlegképes könyvelői végzettség/gyakorlat Amit kínálunk: • Versenyképes bérezés és Cafeteria • Év végi juttatások • Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség • Stabil vállalati háttér • Felelősségteljes feladatok Önéletrajzzal történő jelentkezését e-mail címünkre várjuk: allashirdetes@bekaskft.hu. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Leírás

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapest III. kerületi csapatának bővítéséhez keres:

KÖNYVELŐT

Feladatok:
• Pénzügyi nyilvántartások vezetése
• Bank/pénztár, bejövő számlák könyvelése
• Zárási, főkönyv/analitika egyeztetési feladatokban való aktív részvétel
• Pénzügyi jelentések készítése
• Aktív részvétel a gazdasági folyamatok szabályozásnak megfelelő működtetésében, illetve azok kialakításában
• Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:
• Releváns, minimum 2 éves szakmai tapasztalat
• Rendkívüli pontosság, precíz munkavégzés
• Erős számítógépes tudás és Excel ismeret
• Párhuzamos munkavégzésre való képesség
• Hatékony időgazdálkodás, proaktív hozzáállás
• Magas szintű szakmai támogatásra, együttműködésre való hajlandóság

Előny:
• Mérlegképes könyvelői végzettség/gyakorlat

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés és Cafeteria
• Év végi juttatások
• Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
• Stabil vállalati háttér
• Felelősségteljes feladatok

Önéletrajzzal történő jelentkezését e-mail címünkre várjuk: allashirdetes@bekaskft.hu.
Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! Soha ne utaljon idegennek előre pénzt, mielőtt az árut személyesen megtekintette volna! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!