Kategória: Vegyesapró / Állás, munka / Munkát kínál

Operátor munnkalehetőség

300 000 Ft

Hirdető: Ambrus Evelin Hirdetés azonosító: 1004

2021-10-25 10:47 Budapest VI. kerület

Tulajdonságok

  • Pozíció: Operátor

Rövid infók

Állapot:

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest VI. kerület

Leírás

Cégünk keresi legújabb férfi operátorait!
Fiatalos csapatunkat szeretnénk bővíteni, azonnali kezdéssel chat operátor kategóriában, fő és mellékállásban egyaránt.
Feladatai: új ügyfelek szerzése, régi ügyfelekkel való kapcsolattartás.
Amit elvárunk: Eredmény orientált hozzáállás, csapatjátékos szellem, jó kapcsolatteremtő készség, aktív angoltudás a külföldi ügyfelekhez, számítógép felhasználó szintű ismerete, angol nyelven való kommunikációs készség.
Amit kínálunk: jó csapat és hangulat, kimagasló jutalékrendszer, napi szintű teljesítményarányos bónuszok, rugalmas beosztás, hosszútávú, stabil munkahely.
Előnyt jelent, ha van kapcsolattartásban szerzett tapasztalat, viszont pályakezdők jelentkezését is egyaránt várjuk.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges az alábbi e-mail címen: hr.starmediaholding@gmail.com

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! Soha ne utaljon idegennek előre pénzt, mielőtt az árut személyesen megtekintette volna! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!