Kategória: Vegyesapró / Állás, munka / Munkát kínál

Operátori tevékenység - Miskolc

220 000 Ft

Hirdető: Compete Solution Kft. Hirdetés azonosító: 1270

2021-12-02 09:00 Miskolc

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Miskolc - Operátori tevékenység

Rövid infók

Állapot: új

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Miskolc

Leírás

Miskolc

220.000 - 350.000 Ft/hó

Teljes munkaidő

A műszakrend 4 műszakban történik!

Nemzetközi Autóipari cég operátori tevékenységre keres női illetve férfi munkatársakat.

Várható feladatok:
- sori támogatás
- vizuális ellenőrzés

Elvárások a jelöltekkel szemben:
- minimum érettségi
- minőségügyben szerzett tapasztalat előny
- utazási hajlandóság
- rugalmasság

PLUSZ juttatások:
- Cafeteria
- Utazási támogatás
- Folyamatos vezetői támogatás (kapcsolattartás, esetleges személyes problémák megoldása)

Hölgyek és férfiak jelentkezése egyaránt várjuk!

Állás típusa: Teljes munkaidő, Szerződés, Folyamatos

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! Soha ne utaljon idegennek előre pénzt, mielőtt az árut személyesen megtekintette volna! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!