Szakács munkatársat keresünk éttermi csapatunkba

1 600 Ft

Hirdető: Érted Együtt Támogató Szociális Egyesület Hirdető: Érted Együtt Támogató Szociális Egyesület
Telefonszám:

E-mail: szemelyugy.rakoczi@gmail.com

Hirdetés azonosító: 3220

2022-06-02 13:45 Debrecen

Tulajdonságok

Rövid infók

Állapot: új

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Hajdú-Bihar megye, Debrecen

Itt található: Hajdú-Bihar

AZ ACADEMY GRILL CSAPATA MUNKATÁRSAT KERES SZAKÁCS MUNKAKÖRBE Amit kínálunk: 1 600-1 900 Ft/óra munkabér béren kivüli juttatások kellemes munkakörnyezet jó csapat Jelentkezz, ha: kitartó vagy és motivált szeretsz és tudsz csapatban dolgozni van szakmai tapasztalatod, jártasságod vendégközpontú vagy jól kommunikálsz munkád minőségére igényes vagy Előny: szakirányú végzettség angol nyelvtudás leinformálhatóság Ide várjuk önéletrajzodat: academygrill.debrecen@gmail.com

Leírás

AZ ACADEMY GRILL CSAPATA
MUNKATÁRSAT KERES
SZAKÁCS MUNKAKÖRBE

Amit kínálunk:
1 600-1 900 Ft/óra munkabér
béren kivüli juttatások
kellemes munkakörnyezet
jó csapat

Jelentkezz, ha:
kitartó vagy és motivált
szeretsz és tudsz csapatban dolgozni
van szakmai tapasztalatod, jártasságod
vendégközpontú vagy
jól kommunikálsz
munkád minőségére igényes vagy

Előny:
szakirányú végzettség
angol nyelvtudás
leinformálhatóság

Ide várjuk önéletrajzodat: academygrill.debrecen@gmail.com

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! Soha ne utaljon idegennek előre pénzt, mielőtt az árut személyesen megtekintette volna! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!