Udvaros-takarító

1 Ft

Hirdető: Békás Kft. Hirdető: Békás Kft.
Telefonszám:

E-mail: allashirdetes@bekaskft.hu

Hirdetés azonosító: 3393

2022-06-20 15:38 Budapest III. kerület

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Udvaros-takarító

Rövid infók

Állapot:

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest III. kerület

Itt található: Budapest

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapest III. kerületi csapatába keres UDVAROS-TAKARÍTÓT 6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐBE Feladatok: • Külső körlet tisztántartása • Parkoló és udvar seprése • Gyomirtás, fűnyírás, növények gondozása, öntözése, növényi hulladék eltávolítása • Téli időszakban hólapátolás Elvárások: • Önálló munkavégzésre való képesség • Munkára való igényesség, precízség • Rendszeretet • Büntetlen előélet • Hasonló tapasztalat előnyt jelent Amit kínálunk: • Versenyképes, teljesen bejelentett jövedelem és Cafeteria • Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés • Megbecsülés • Stabil vállalati háttér Munkavégzés helye: • 3. kerület, Bojtár utca Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre. Visszajelzést azoknak a pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Leírás

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapest III. kerületi csapatába keres

UDVAROS-TAKARÍTÓT
6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐBE

Feladatok:
• Külső körlet tisztántartása
• Parkoló és udvar seprése
• Gyomirtás, fűnyírás, növények gondozása, öntözése, növényi hulladék eltávolítása
• Téli időszakban hólapátolás

Elvárások:
• Önálló munkavégzésre való képesség
• Munkára való igényesség, precízség
• Rendszeretet
• Büntetlen előélet
• Hasonló tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Versenyképes, teljesen bejelentett jövedelem és Cafeteria
• Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés
• Megbecsülés
• Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:
• 3. kerület, Bojtár utca

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre.
Visszajelzést azoknak a pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! Soha ne utaljon idegennek előre pénzt, mielőtt az árut személyesen megtekintette volna! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!