Anyagmozgató munkalehetőség

Hirdető: Horváth Anna Hirdető: Horváth Anna
Telefonszám: 0670/626-6381

E-mail: horvath.annaa1999@gmail.com

Hirdetés azonosító: 9717

2024-04-29 13:43 Celldömölk

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Anyagmozgató

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Vas megye, Celldömölk

Itt található: Vas

Vas vármegyei gyárakba szálláslehetőség nélkül anyagmozgató munkakörben munkatársat keresünk! Előny Pápa, Celldömölk, Sárvár, Jánosháza környéki lakhely. Elvárások: - Szakmunkás végzettség - Erős fizikai erőnlét, jó állóképesség - Tapasztalat hasonló munkakörben - Több műszak vállalása Amit kínálunk: - Kiemelt bérezés - Céges buszjárat, bejárási támogatás - Pótlékok - Prémiumok - Cafeteria Kapcsolat: 70/626-6381

Vas vármegyei gyárakba szálláslehetőség nélkül anyagmozgató munkakörben munkatársat keresünk! Előny Pápa, Celldömölk, Sárvár, Jánosháza környéki lakhely.

Elvárások:
- Szakmunkás végzettség
- Erős fizikai erőnlét, jó állóképesség
- Tapasztalat hasonló munkakörben
- Több műszak vállalása

Amit kínálunk:
- Kiemelt bérezés
- Céges buszjárat, bejárási támogatás
- Pótlékok
- Prémiumok
- Cafeteria

Kapcsolat: 70/626-6381