Áruszállító (Győr)

1 Ft

Hirdető: Békás Kft. Hirdető: Békás Kft.
Telefonszám:

E-mail: allashirdetes@bekaskft.hu

Hirdetés azonosító: 8971

2024-02-08 14:18 Győr

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Áruszállító (Győr)

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Győr-Moson-Sopron megye, Győr

Itt található: Győr-Moson-Sopron

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatába keres ÁRUSZÁLLÍTÓ munkakörbe „C” kategóriás jogosítvánnyal Ilyen feladatokat bíznánk Rád: • Kiszállítod és kipakolod az árut a Partnereinknél • Visszahozod a visszárut és a göngyölegeket • Ha felmerül valamilyen további információt igénylő vásárlói kérdés, azt továbbítod a társosztályoknak • Figyelemmel kíséred a készpénzmozgást és a nap végén elszámolsz vele • Mindennapi feladatid közé tartozik majd napi tevékenységed dokumentálása, adminisztrációja Téged keresünk, ha: • „C” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel (előnyként értékeljük, ha van GKI vizsgád vagy rendelkezel Digitális tachográf kártyával) • Van már tapasztalatod áruszállításban • Jó az állóképességed és nagy a teherbírásod • Megbízható vagy és szeretsz önállóan dolgozni Amit nyújtani tudunk: • Versenyképes, teljesen bejelentett bér • Év végi juttatások • Cafeteria • Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés • Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség • Kiváló csapat • Barátságos munkakörnyezet • Stabil vállalati háttér Telephelyeink, ahová keresünk: Győr Önéletrajzodat a pozíció, a telephely és a bérigényed megjelölésével várjuk email címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu Visszajelzést csak azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésed köszönjük!

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatába keres
ÁRUSZÁLLÍTÓ
munkakörbe
„C” kategóriás jogosítvánnyal

Ilyen feladatokat bíznánk Rád:
• Kiszállítod és kipakolod az árut a Partnereinknél
• Visszahozod a visszárut és a göngyölegeket
• Ha felmerül valamilyen további információt igénylő vásárlói kérdés, azt továbbítod a társosztályoknak
• Figyelemmel kíséred a készpénzmozgást és a nap végén elszámolsz vele
• Mindennapi feladatid közé tartozik majd napi tevékenységed dokumentálása, adminisztrációja
Téged keresünk, ha:
• „C” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel (előnyként értékeljük, ha van GKI vizsgád vagy rendelkezel Digitális tachográf kártyával)
• Van már tapasztalatod áruszállításban
• Jó az állóképességed és nagy a teherbírásod
• Megbízható vagy és szeretsz önállóan dolgozni
Amit nyújtani tudunk:
• Versenyképes, teljesen bejelentett bér
• Év végi juttatások
• Cafeteria
• Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés
• Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
• Kiváló csapat
• Barátságos munkakörnyezet
• Stabil vállalati háttér
Telephelyeink, ahová keresünk: Győr

Önéletrajzodat a pozíció, a telephely és a bérigényed megjelölésével várjuk email címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu

Visszajelzést csak azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésed köszönjük!