Áruterítő sofőr (Győr)

1 Ft

Hirdető: Békás Kft. Hirdető: Békás Kft.
Telefonszám:

E-mail: allashirdetes@bekaskft.hu

Hirdetés azonosító: 9049

2024-02-16 13:26 Győr

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Áruterítő sofőr (Győr)

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Győr-Moson-Sopron megye, Győr

Itt található: Győr-Moson-Sopron

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatába keres ÁRUSZÁLLÍTÓ munkakörbe Ilyen feladatokat bíznánk Rád: • Kiszállítod és kipakolod az árut a Partnereinknél • Visszahozod a visszárut és a göngyölegeket • Ha felmerül valamilyen további információt igénylő vásárlói kérdés, azt továbbítod a társosztályoknak • Figyelemmel kíséred a készpénzmozgást és a nap végén elszámolsz vele • Mindennapi feladatid közé tartozik majd napi tevékenységed dokumentálása, adminisztrációja Téged keresünk, ha: • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel (előnyként értékeljük, ha van "C" kategóriás vezetői engedélyed, GKI vizsgád vagy rendelkezel Digitális tachográf kártyával) • Van már tapasztalatod áruszállításban • Jó az állóképességed és nagy a teherbírásod • Megbízható vagy és szeretsz önállóan dolgozni Amit nyújtani tudunk: • Versenyképes, teljesen bejelentett bér • Év végi juttatások • Cafeteria • Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés • Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség • Kiváló csapat • Barátságos munkakörnyezet • Stabil vállalati háttér Telephelyeink, ahová keresünk: Győr Önéletrajzodat a pozíció, a telephely és a bérigényed megjelölésével várjuk email címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu Visszajelzést csak azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésed köszönjük!

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatába keres
ÁRUSZÁLLÍTÓ
munkakörbe

Ilyen feladatokat bíznánk Rád:
• Kiszállítod és kipakolod az árut a Partnereinknél
• Visszahozod a visszárut és a göngyölegeket
• Ha felmerül valamilyen további információt igénylő vásárlói kérdés, azt továbbítod a társosztályoknak
• Figyelemmel kíséred a készpénzmozgást és a nap végén elszámolsz vele
• Mindennapi feladatid közé tartozik majd napi tevékenységed dokumentálása, adminisztrációja

Téged keresünk, ha:
• „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel (előnyként értékeljük, ha van "C" kategóriás vezetői engedélyed, GKI vizsgád vagy rendelkezel Digitális tachográf kártyával)
• Van már tapasztalatod áruszállításban
• Jó az állóképességed és nagy a teherbírásod
• Megbízható vagy és szeretsz önállóan dolgozni

Amit nyújtani tudunk:
• Versenyképes, teljesen bejelentett bér
• Év végi juttatások
• Cafeteria
• Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés
• Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
• Kiváló csapat
• Barátságos munkakörnyezet
• Stabil vállalati háttér
Telephelyeink, ahová keresünk: Győr

Önéletrajzodat a pozíció, a telephely és a bérigényed megjelölésével várjuk email címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu

Visszajelzést csak azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésed köszönjük!