Asztalos üzemvezető

Hirdető: DG Expert Kft Hirdető: DG Expert Kft
Telefonszám: 06308682420

E-mail: office@spaworks.hu

Hirdetés azonosító: 9120

2024-02-23 14:42 Szikszó

Telefon E-mail Üzenet

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szikszó

Itt található: Borsod-Abaúj-Zemplén

Belföldi és külföldi piacra gyártó asztalos ipari üzembe keresünk széleskörű gyakorlattal, kellő szaktudással és kreativitással rendelkező üzemvezető kollégát, hétfőtől péntekig 8 órás munkavégzéssel. Feladatok: A gyártási folyamatok tervezése, szervezése és felügyelete A munkafolyamatok optimalizálása a hatékonyság növelése érdekében A minőségellenőrzési eljárások betartása és fejlesztése A csapat motiválása és vezetése A biztonsági előírások betartása és azok betartatása Elvárások: Felsőfokú végzettség faipari mérnökként vagy technikusként Legalább 5 éves szakmai tapasztalat az asztalosipar vagy faipar területén Erős vezetői és szervezési készségek Kiváló kommunikációs képesség Problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodásmód Képesség a csapatmunkára és önálló munkavégzésre is B kategóriás jogosítvány Amit kínálunk: Versenyképes fizetés és juttatási csomag Dinamikus és támogató munkakörnyezet Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek Modern technológiák és eszközök használata Ha szereted a változatos munkát és a szakmai kihívásokat, ne habozz és jelentkezz még ma fényképes önéletrajzzal az office@spaworks.hu vagy telefonon a +36308682420 számon.

Belföldi és külföldi piacra gyártó asztalos ipari üzembe keresünk széleskörű gyakorlattal, kellő szaktudással és kreativitással rendelkező üzemvezető kollégát, hétfőtől péntekig 8 órás munkavégzéssel.

Feladatok:

A gyártási folyamatok tervezése, szervezése és felügyelete
A munkafolyamatok optimalizálása a hatékonyság növelése érdekében
A minőségellenőrzési eljárások betartása és fejlesztése
A csapat motiválása és vezetése
A biztonsági előírások betartása és azok betartatása
Elvárások:

Felsőfokú végzettség faipari mérnökként vagy technikusként
Legalább 5 éves szakmai tapasztalat az asztalosipar vagy faipar területén
Erős vezetői és szervezési készségek
Kiváló kommunikációs képesség
Problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodásmód
Képesség a csapatmunkára és önálló munkavégzésre is
B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés és juttatási csomag
Dinamikus és támogató munkakörnyezet
Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek
Modern technológiák és eszközök használata
Ha szereted a változatos munkát és a szakmai kihívásokat, ne habozz és jelentkezz még ma fényképes önéletrajzzal az office@spaworks.hu vagy telefonon a +36308682420 számon.