Autószerelő pozíció Hollandiában, szállással, nettó 2680€

1 000 000 Ft

Hirdető: Hollandia munkalhetőségek Hirdető: Hollandia munkalhetőségek
Telefonszám: +36 702838152

E-mail: gyorgy@yourwingman.nl

Hirdetés azonosító: 9620

2024-04-18 15:13 Budapest VI. kerület

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Autószerelő

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest VI. kerület

Itt található: Budapest

Partnercégünk kamionok és kisbuszok szervizelésére szakosodott műhelyébe új munkatársakat keresünk Hollandiába. Feladatok • Szerviz munkák elvégzése • Tehergépjárművek pneumatikus és elektronikus rendszereinek karbantartása • Meghibásodások lokalizálása és megoldása • Kamionok és kisbuszok szerkezetében keletkezett károk javításában való részvétel. Amit a cég kínál: • 1 műszakos munkarend • Holland bejelentett munkaviszony, és betegbiztosítás. • Kulturált jól felszerelt szállás egyszemélyes szobákkal • Ingyenes céges autó munkába járáshoz • Heti fizetési rendszer • Túlóra lehetőség Fizetés a szállásköltség és az egészségbiztosítási járulékok levonása után nettó €670,00 heti 40 órára. Szükséges készségek: • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat • Precíz, pontos munkavégzés • Szakirányú végzettség • B kategóriás jogosítvány • Kommunikatív angol vagy holland nyelvtudás (A2) • Előny felhasználói szintű számítógépes ismeretek, autódiagnosztikai szoftverek ismerete

Partnercégünk kamionok és kisbuszok szervizelésére szakosodott műhelyébe új munkatársakat keresünk Hollandiába.
Feladatok
• Szerviz munkák elvégzése
• Tehergépjárművek pneumatikus és elektronikus rendszereinek
karbantartása
• Meghibásodások lokalizálása és megoldása
• Kamionok és kisbuszok szerkezetében keletkezett károk javításában való részvétel.
Amit a cég kínál:
• 1 műszakos munkarend
• Holland bejelentett munkaviszony, és betegbiztosítás.
• Kulturált jól felszerelt szállás egyszemélyes szobákkal
• Ingyenes céges autó munkába járáshoz
• Heti fizetési rendszer
• Túlóra lehetőség
Fizetés a szállásköltség és az egészségbiztosítási járulékok levonása után nettó €670,00 heti 40 órára.
Szükséges készségek:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Precíz, pontos munkavégzés
• Szakirányú végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• Kommunikatív angol vagy holland nyelvtudás (A2)
• Előny felhasználói szintű számítógépes ismeretek, autódiagnosztikai szoftverek ismerete