Belföldi Gépjárművezető

Hirdető: Horváth Gazda Kft Hirdető: Horváth Gazda Kft
Telefonszám:

E-mail: szabina@horvathgazda.hu

Hirdetés azonosító: 9109

2024-02-22 14:31 Csonkahegyhát

E-mail Üzenet

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Zala megye, Csonkahegyhát

Itt található: Zala

Zöldség-gyümölcs nagykereskedelmi tevékenységet végző cégünk keres B kategóriás jogosítvánnyal és legalább 4 éves vezetési tapasztalattal rendelkező munkavállalót gépjárművezető, áruterítő munkakörbe Nyugat Magyarország és Budapest területére! Hajnali munkakezdés. Kiemelkedő bérezés . Heti legalább egy plusz pihenő nap . Hétvége szabad. Munkavégzés kiinduló helye: Csonkahegyhát. Feladatok: • áruk kiszállítása a partnereknek, komissiózás, áruátadás, az áru felrakodása a kiszállító autóra a központi raktárban. Elvárások: • jó kommunikációs készség • B kategóriás jogosítvány és 4 éves vezetési tapasztalat ( C Kategória előnyt jelent ) • áruszállításban szerzett tapasztalat előnyt jelent Jelentkezni kizárólag e-mailben lehet önéletrajz megküldésével a szabina@horvathgazda.hu e-mail címre.

Zöldség-gyümölcs nagykereskedelmi tevékenységet végző cégünk keres B kategóriás jogosítvánnyal és legalább 4 éves vezetési tapasztalattal rendelkező munkavállalót gépjárművezető, áruterítő munkakörbe Nyugat Magyarország és Budapest területére!

Hajnali munkakezdés.

Kiemelkedő bérezés .
Heti legalább egy plusz pihenő nap .
Hétvége szabad.
Munkavégzés kiinduló helye: Csonkahegyhát.

Feladatok:
• áruk kiszállítása a partnereknek, komissiózás, áruátadás, az áru felrakodása a kiszállító autóra a központi raktárban.

Elvárások:
• jó kommunikációs készség
• B kategóriás jogosítvány és 4 éves vezetési tapasztalat ( C Kategória előnyt jelent ) • áruszállításban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Jelentkezni kizárólag e-mailben lehet önéletrajz megküldésével a szabina@horvathgazda.hu e-mail címre.