Cégünk Ügyfélszolgálati munkatársat keres!

Hirdető: Ugyfelszolg Hirdető: Ugyfelszolg
Telefonszám: +36 42 782 783

E-mail: trisztan@web2studio.eu

Hirdetés azonosító: 10269

2024-06-10 20:51 Nyíregyháza

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Ügyfélszolgálat

Rövid infók

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza

Itt található: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Cégünk Ügyfélszolgálati munkatársat keres! Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy? Ha igen,akkor JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk! :) Elvárások: - Legalább középszintű, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban! - Csapatorientált gondolkodásmód - egyéni munkavégzés - irodai szintű számítógépes ismeretek - egyéb számítógépes tapasztalat - adminisztrációs feladatok elvégzése Amit kínálunk: - Versenyképes fizetés - Tiszta, irodai környezet - Fiatalos, lendületes csapat - Stabil, fejlődő vállalati háttér - Folyamatos fejlődési lehetőség Munkavégzés helye: Nyíregyháza - Belváros További információ és jelentkezés: e-mail: softechkft@gmail.com Telefon: +36 42 782 783 A jelentkezés a megadott e-mail címen fényképes önéletrajzzal történik.

Leírás

Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy?
Ha igen,akkor JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk! :)

Elvárások:
- Legalább középszintű, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban!
- Csapatorientált gondolkodásmód
- egyéni munkavégzés
- irodai szintű számítógépes ismeretek
- egyéb számítógépes tapasztalat
- adminisztrációs feladatok elvégzése

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Tiszta, irodai környezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Stabil, fejlődő vállalati háttér
- Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza - Belváros

További információ és jelentkezés:
e-mail: softechkft@gmail.com
Telefon: +36 42 782 783

A jelentkezés a megadott e-mail címen fényképes önéletrajzzal történik.

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! Soha ne utaljon idegennek előre pénzt, mielőtt az árut személyesen megtekintette volna! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!