CNC gépkezelő állás Debrecen

1 Ft

Hirdető: Unique Talent Kft Hirdető: Unique Talent Kft
Telefonszám: +36203205229

E-mail: iroda@unique-talent.hu

Hirdetés azonosító: 9091

2024-02-21 12:35 Debrecen

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Alkalmazott

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Hajdú-Bihar megye, Debrecen

Itt található: Hajdú-Bihar

Csatlakozz hozzánk CNC gépkezelő munkakörben! Feladatok: ✔️kisebb, egyedi mezőgazdasági gépek és alkatrészek, ill. vegyes acélszerkezetek összeszerelése, akár betanítással is. Elvárás: ✔️Gépi forgácsoló vagy Gépgyártástechnológiai technikus vagy Szerszámkészítő vagy CNC gépkezelő szakmai képesítés ✔️Megfelelő fizikai teherbírás ✔️A munkavégzésben pontosság, igényesség, szorgalom ✔️Legalább 2-3 év releváns területen szerzett gyakorlati tapasztalat. ✔️Fontos, hogy a jelentkező képes legyen önállóan, dolgozni #állás #debrecen #cncgépkezelő #gépiforgácsoló #szerszámkészítő Kevesebb jelenjen meg

Leírás

Csatlakozz hozzánk CNC gépkezelő munkakörben!

Feladatok:
✔️kisebb, egyedi mezőgazdasági gépek és alkatrészek, ill. vegyes acélszerkezetek összeszerelése, akár betanítással is.

Elvárás:
✔️Gépi forgácsoló vagy Gépgyártástechnológiai technikus vagy Szerszámkészítő vagy CNC gépkezelő szakmai képesítés
✔️Megfelelő fizikai teherbírás
✔️A munkavégzésben pontosság, igényesség, szorgalom
✔️Legalább 2-3 év releváns területen szerzett gyakorlati tapasztalat.
✔️Fontos, hogy a jelentkező képes legyen önállóan, dolgozni

#állás #debrecen #cncgépkezelő #gépiforgácsoló #szerszámkészítő Kevesebb jelenjen meg