Csomag szortírozó XV.kerület

320 000 Ft

Hirdető: Apartport Group Kft Hirdető: Apartport Group Kft
Telefonszám: +36301191494

E-mail: toborzas@apjob.hu

Hirdetés azonosító: 9287

2024-03-08 10:19 Budapest XV. kerület

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Csomag szortírozó

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest XV. kerület

Itt található: Budapest

Követelmények: Csak autóval megközelíthető(M3 kivezetője) PDA ismeret, Jó fizikum, Számítógépes ismeret(MS Office,Word, Exel) Munkakörülmények: Tiszta raktár, új építésű Kötelességek: Csomagküldő szolgálat raktára, dobozok szortírozása a feladat. PDA segítségével. Választható műszak: H-P 5:00-13:30 Vagy 13:30-22:00 átlagban 1-20 kg-os csomagok, CSAK FÉRFI (31,5kg a max). Heti kifizetés Modern munkakörnyezet várja majd a munkavállalókat ebben a vadonatúj HUB részlegben, ebédlő-öltöző van, M3-as kivezetőjénél található a munkalehetőség. TEL.: +36301191494 E-mail.: toborzas@apjob.hu

Leírás

Követelmények:

Csak autóval megközelíthető(M3 kivezetője)

PDA ismeret, Jó fizikum, Számítógépes ismeret(MS Office,Word, Exel)

Munkakörülmények: Tiszta raktár, új építésű

Kötelességek:

Csomagküldő szolgálat raktára, dobozok szortírozása a feladat.

PDA segítségével.

Választható műszak: H-P 5:00-13:30 Vagy 13:30-22:00

átlagban 1-20 kg-os csomagok, CSAK FÉRFI (31,5kg a max).

Heti kifizetés

Modern munkakörnyezet várja majd a munkavállalókat ebben a vadonatúj HUB részlegben, ebédlő-öltöző van, M3-as kivezetőjénél található a munkalehetőség.

TEL.: +36301191494
E-mail.: toborzas@apjob.hu