Csomagfutár pozíció Hollandiában, szállással.

730 000 Ft

Hirdető: Hollandia munkalhetőségek Hirdető: Hollandia munkalhetőségek
Telefonszám:

E-mail: gyorgyvarai@gmail.com

Hirdetés azonosító: 9621

2024-04-18 15:28 Budapest VI. kerület

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

E-mail Üzenet

Rövid infók

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest VI. kerület

Itt található: Budapest

Partnercégünk, az egyik vezető csomagszállítási vállalat, csomagkézbesítő futárokat keres, Hollandiába. Feladatok: • Csomagok szállítása és kézbesítése a megadott útvonalakon és időpontokban • Rugalmas munkaidők vállalása, beleértve a reggeli és délutáni órákat is • Részvétel a csomagok feldolgozásában és a logisztikai folyamatok támogatásában Szükséges készségek: • Jó kommunikációs képesség holland és/vagy angol nyelven • Jogosítvány (B kategória) • Megbízhatóság, pontosság és jó fizikai állóképesség • Előnyt jelent tapasztalat a csomagkézbesítés területén Ajánlat: • Fizetés a szállásköltség levonása után nettó € 480 heti 40 órára • Túlóra lehetőség • Rugalmas munkaidők • Stabil és megbízható munkahely egy vezető csomagszállítási vállalatnál • Fejlődési lehetőségek és továbbképzések • Bónuszok Ha érdeklődik a pozíció iránt és szeretne részt venni egy dinamikus és barátságos csapatban, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Leírás

Partnercégünk, az egyik vezető csomagszállítási vállalat, csomagkézbesítő futárokat keres, Hollandiába.
Feladatok:
• Csomagok szállítása és kézbesítése a megadott útvonalakon és időpontokban
• Rugalmas munkaidők vállalása, beleértve a reggeli és délutáni órákat is
• Részvétel a csomagok feldolgozásában és a logisztikai folyamatok támogatásában
Szükséges készségek:
• Jó kommunikációs képesség holland és/vagy angol nyelven
• Jogosítvány (B kategória)
• Megbízhatóság, pontosság és jó fizikai állóképesség
• Előnyt jelent tapasztalat a csomagkézbesítés területén
Ajánlat:
• Fizetés a szállásköltség levonása után nettó € 480 heti 40 órára
• Túlóra lehetőség
• Rugalmas munkaidők
• Stabil és megbízható munkahely egy vezető csomagszállítási vállalatnál
• Fejlődési lehetőségek és továbbképzések
• Bónuszok
Ha érdeklődik a pozíció iránt és szeretne részt venni egy dinamikus és barátságos csapatban, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! Soha ne utaljon idegennek előre pénzt, mielőtt az árut személyesen megtekintette volna! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!