Diszpécser - anyagmozgató állás Debrecen

1 Ft

Hirdető: Unique Talent Kft Hirdető: Unique Talent Kft
Telefonszám: +36203205229

E-mail: iroda@unique-talent.hu

Hirdetés azonosító: 9089

2024-02-21 12:30 Debrecen

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Alkalmazott

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Hajdú-Bihar megye, Debrecen

Itt található: Hajdú-Bihar

Feladatok: Alkatrészek kihordása különböző munkaterületekre a termelés figyelembevételével Elvárás: Megfelelő fizikai teherbírás A munkavégzésben pontosság, igényesség, szorgalom fémipar területén szerzett gyakorlati tapasztalat. Fontos, hogy a jelentkező képes legyen önállóan, dolgozni #diszpécser #anyagmozgató #állás #debrecen

Leírás

Feladatok:
Alkatrészek kihordása különböző munkaterületekre a termelés figyelembevételével

Elvárás:
Megfelelő fizikai teherbírás
A munkavégzésben pontosság, igényesség, szorgalom
fémipar területén szerzett gyakorlati tapasztalat.
Fontos, hogy a jelentkező képes legyen önállóan, dolgozni

#diszpécser #anyagmozgató #állás #debrecen