ELADÓI ÁLLÁS LEHETŐSÉG A CORVIN PLÁZÁBAN

250 000 Ft

Hirdető: Lázár Anikó Hirdető: Lázár Anikó
Telefonszám: 06308156061

E-mail: lazara.bv@gmail.com

Hirdetés azonosító: 8909

2024-02-02 10:13 Budapest VIII. kerület

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: eladó

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest VIII. kerület

Itt található: Budapest

Eladói tapasztalat előny, de nem feltétel. Ha kezdő vagy az sem baj, ne aggódj mindent megtanítok. Elvárások: - Kedves, mosolygós és türelmes személyiség - Tanulásra való nyitottság - Csapatban való munka végzés - utasítások pontos követése Feladatok: - pénztárgép pontos kezelése - bolt rendben tartása - áru kihelyezés /minta terv alapján/ - a bolt vezető munkájának segítése Teljes munkaidő esetén ( heti 40 óra) netto 250.000,- (+ jutalék) részmunkaidő esetén: megbeszélés szerint Jelentkezni: Önéletrajzzal lazara.bv@gmail.com vagy: 06308156061

Eladói tapasztalat előny, de nem feltétel. Ha kezdő vagy az sem baj, ne aggódj mindent megtanítok.

Elvárások:
- Kedves, mosolygós és türelmes személyiség
- Tanulásra való nyitottság
- Csapatban való munka végzés
- utasítások pontos követése

Feladatok:
- pénztárgép pontos kezelése
- bolt rendben tartása
- áru kihelyezés /minta terv alapján/
- a bolt vezető munkájának segítése

Teljes munkaidő esetén ( heti 40 óra) netto 250.000,- (+ jutalék)
részmunkaidő esetén: megbeszélés szerint
Jelentkezni: Önéletrajzzal
lazara.bv@gmail.com
vagy:
06308156061