Építőipari cég tapasztalattal rendelkező nehézgépkezelőt keres

Hirdető: Stone Energy Kft. Hirdető: Stone Energy Kft.
Telefonszám:

E-mail: majoros.laura@stoneenergykft.hu

Hirdetés azonosító: 10056

2024-05-28 16:34 Budapest VI. kerület

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest VI. kerület

Itt található: Budapest

Építőipari cég tapasztalattal rendelkező nehézgépkezelőt keres különböző munkagépek kezeléséhez. Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete Géptípusok: 25 tonnás lánctalpas kotrógép, árokársó-rakodó, gumikerekes forgókotró Elvárás: Min. 3 év szakmai tapasztalat valamelyik fent említett gépen (finom munka) Érvényes gépkezelői jogosítvány Józan életűség Megbízhatóság Terhelhetőség Amit kínálunk: Korrekt bérezés Folyamatos hosszú távú munkalehetőség Azonnali munkakezdés Kulturált munkakörnyezet Önéletrajzát a majoros.laura@stoneenergy.hu emailcímre várjuk, Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehetséges: 0630/237-3547

Építőipari cég tapasztalattal rendelkező nehézgépkezelőt keres különböző munkagépek kezeléséhez.
Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete
Géptípusok: 25 tonnás lánctalpas kotrógép, árokársó-rakodó, gumikerekes forgókotró

Elvárás:
Min. 3 év szakmai tapasztalat valamelyik fent említett gépen (finom munka)
Érvényes gépkezelői jogosítvány
Józan életűség
Megbízhatóság
Terhelhetőség

Amit kínálunk:
Korrekt bérezés
Folyamatos hosszú távú munkalehetőség
Azonnali munkakezdés
Kulturált munkakörnyezet

Önéletrajzát a majoros.laura@stoneenergy.hu emailcímre várjuk,
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehetséges: 0630/237-3547