Esztergályos állás - Debrecen

1 Ft

Hirdető: Unique Talent Kft Hirdető: Unique Talent Kft
Telefonszám: +36203205229

E-mail: jelentkezes@unique-talent.hu

Hirdetés azonosító: 9486

2024-04-04 15:56 Debrecen

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: esztergályos

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Hajdú-Bihar megye, Debrecen

Itt található: Hajdú-Bihar

Debreceni partnercégünkhöz munkatársat keresünk EGYETEMES ESZTERGÁLYOS munkakörbe! Feladatok: ⚙️Egyedi és kisszériás gépgyártás alkatrészeinek megmunkálása, műszaki dokumentáció alapján. ⚙️Hagyományos esztergályos gép kezelése (leszúrás, fúrás, menetkészítés, illesztések, besimítások elkészítése). Elvárások: ⚙️szakirányú végzettség ⚙️legalább két év releváns szakmai tapasztalat ⚙️műszaki rajz olvasás ⚙️megfelelő fizikai teherbírás ⚙️ a munkavégzésben pontosság, igényesség, szorgalom Amit kínálunk: ⚙️bejelentett szerződéses munkaviszony ⚙️stabil vállalati háttér ⚙️hosszú távú munkalehetőség ⚙️8 órás munkaidő ⚙️piacképes fizetés ⚙️utazási költség térítés ⚙️szerszámok, védőruha, munkaruha Érdekel? Küldd el önéletrajzod a jelentkezes@unique-talent.hu email-címre, vagy jelentkezz a +36203205229 telefonszámon. #egyetemes #esztergályos #állás #álláslehetőség #hajdúbiharvármegye #debrecen

Debreceni partnercégünkhöz munkatársat keresünk EGYETEMES ESZTERGÁLYOS munkakörbe!

Feladatok:
⚙️Egyedi és kisszériás gépgyártás alkatrészeinek megmunkálása, műszaki dokumentáció alapján.
⚙️Hagyományos esztergályos gép kezelése (leszúrás, fúrás, menetkészítés, illesztések, besimítások elkészítése).
Elvárások:
⚙️szakirányú végzettség
⚙️legalább két év releváns szakmai tapasztalat
⚙️műszaki rajz olvasás
⚙️megfelelő fizikai teherbírás
⚙️ a munkavégzésben pontosság, igényesség, szorgalom
Amit kínálunk:
⚙️bejelentett szerződéses munkaviszony
⚙️stabil vállalati háttér
⚙️hosszú távú munkalehetőség
⚙️8 órás munkaidő
⚙️piacképes fizetés
⚙️utazási költség térítés
⚙️szerszámok, védőruha, munkaruha
Érdekel? Küldd el önéletrajzod a jelentkezes@unique-talent.hu email-címre, vagy jelentkezz a +36203205229 telefonszámon.
#egyetemes #esztergályos #állás #álláslehetőség #hajdúbiharvármegye #debrecen