Fagyizóba pultost keresünk

Hirdető: Bigmaster Kft. Hirdető: Bigmaster Kft.
Telefonszám: 06203193503

E-mail: info@bigmaster.hu

Hirdetés azonosító: 9355

2024-03-18 11:54 Solymár

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Pultos

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Pest megye, Solymár

Itt található: Pest

Solymári fagyizóba pultos munkatársunkat keressük! Elvárások: - Önálló munkavégzés - Heti minimum 4-5 munkanap vállalása - Jó kommunikációs készség - Kedves, udvarias, segítőkész személyiség - Fagyizóban, cukrászdában szerzett tapasztalat előnyt jelent Amit kínálunk: - Azonnali kezdés - Rugalmas beosztás - Fiatalos csapat - Hosszútávú munkalehetőség - A fizetés megbeszélés tárgyát képezi - Bejelentett munkaviszony Főbb feladatok: - Vevőkiszolgálás - Leltározás - Pénztárgép használata - Napi zárás elvégzése - Készlet figyelése és megrendelések intézése Fizetés naponta történik készpénzben. Elsősorban környékbeliek jelentkezését várjuk! Üzletünk Hétfőtől – Vasárnapig 10:00-től 20:00-ig tart nyitva. Bővebb információkat az állással kapcsolatban a 0620/319-3503-as telefonszámon lehet kérni.

Leírás

Solymári fagyizóba pultos munkatársunkat keressük!

Elvárások:
- Önálló munkavégzés
- Heti minimum 4-5 munkanap vállalása
- Jó kommunikációs készség
- Kedves, udvarias, segítőkész személyiség
- Fagyizóban, cukrászdában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Azonnali kezdés
- Rugalmas beosztás
- Fiatalos csapat
- Hosszútávú munkalehetőség
- A fizetés megbeszélés tárgyát képezi
- Bejelentett munkaviszony

Főbb feladatok:
- Vevőkiszolgálás
- Leltározás
- Pénztárgép használata
- Napi zárás elvégzése
- Készlet figyelése és megrendelések intézése

Fizetés naponta történik készpénzben.

Elsősorban környékbeliek jelentkezését várjuk!

Üzletünk Hétfőtől – Vasárnapig 10:00-től 20:00-ig tart nyitva.

Bővebb információkat az állással kapcsolatban a 0620/319-3503-as telefonszámon lehet kérni.