Házvezetőnői állás

Hirdető: Gemenc Állvány Cégcsoport Hirdető: Gemenc Állvány Cégcsoport
Telefonszám:

E-mail: allas.gemenc@gmail.com

Hirdetés azonosító: 9650

2024-04-23 13:37 Budaörs

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Házvezető nő

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Pest megye, Budaörs

Itt található: Pest

Hirdetés szövege: Cégcsoportunk tapasztalatokkal rendelkező takarítónőt/házvezetőnőt keres. helyszín: Budapest XI. kerület, Pest megye Jelentkezés: fényképes önéletrajz elküldésével az allas.gemenc@gmail.com mail címre. vagy az alábbi telefonszámokon: Csonka Brigitta + 36 70 431 1080 Feladatok: Halásztelek, Budapest XI. kerület: • Bevásárlás, konyha és a hűtők feltöltése • Mosási teendők, vasalás, hajtogatás és ruhák elpakolása • Különböző helyiségek takarítási feladatainak ellátása a legmagasabb minőségben • Padlók, csempék, nyílászárók, terasz folyamatos tisztántartása • Konyha tisztán tartása, edények elpakolása • Szükség esetén 10 éves gyermek hazavitele iskolából • Növények locsolása Elvárás: • Precizitás, önállóság, megbízhatóság • Munkájára igényes, nagy munkabírás, terhelhetőség • Udvarias, vendégközpontú hozzáállás • Ápolt megjelenés és kedves személyiség • Állatbarát • ”B” kategóriás vezetői engedély, saját autó Amit kínálunk: • Hosszú távú együttműködés kiemelkedő környezetben • Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony • 8 órás munkaidő • Versenyképes jövedelem • Azonnali munkakezdési lehetőség ELŐNYT JELENT - Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Munkavégzés helye: • Budapest XI. kerület

Leírás

Hirdetés szövege:
Cégcsoportunk tapasztalatokkal rendelkező takarítónőt/házvezetőnőt keres.
helyszín: Budapest XI. kerület, Pest megye
Jelentkezés: fényképes önéletrajz elküldésével az allas.gemenc@gmail.com mail címre.
vagy az alábbi telefonszámokon:
Csonka Brigitta + 36 70 431 1080
Feladatok:
Halásztelek, Budapest XI. kerület:
• Bevásárlás, konyha és a hűtők feltöltése
• Mosási teendők, vasalás, hajtogatás és ruhák elpakolása
• Különböző helyiségek takarítási feladatainak ellátása a legmagasabb minőségben
• Padlók, csempék, nyílászárók, terasz folyamatos tisztántartása
• Konyha tisztán tartása, edények elpakolása
• Szükség esetén 10 éves gyermek hazavitele iskolából
• Növények locsolása

Elvárás:
• Precizitás, önállóság, megbízhatóság
• Munkájára igényes, nagy munkabírás, terhelhetőség
• Udvarias, vendégközpontú hozzáállás
• Ápolt megjelenés és kedves személyiség
• Állatbarát
• ”B” kategóriás vezetői engedély, saját autó

Amit kínálunk:
• Hosszú távú együttműködés kiemelkedő környezetben
• Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
• 8 órás munkaidő
• Versenyképes jövedelem
• Azonnali munkakezdési lehetőség

ELŐNYT JELENT
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
• Budapest XI. kerület