Jogi gyakornok

Hirdető: Dr. Papp-Lada Beáta egyéni ügyvéd Hirdető: Dr. Papp-Lada Beáta egyéni ügyvéd
Telefonszám:

E-mail: debrecenpalyazat@gmail.com

Hirdetés azonosító: 8966

2024-02-07 23:03 Debrecen

E-mail Üzenet

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Hajdú-Bihar megye, Debrecen

Itt található: Hajdú-Bihar

Jogász gyakornok – Debrecen Leírás: Legalább negyedéves jogi tanulmányokat folytatók jelentkezését várjuk jogász gyakornok pozíciónkra! Az ügyvédi iroda tevékenysége főként az alábbi jogterületeket fedi le: közbeszerzési, valamint a hagyományos polgári jogterületek. Főbb feladatok:  Közbeszerzési eljárások adminisztrációjában közreműködés  Okiratszerkesztés, előkészítés  Peres és nemperes beadványok készítése  Ügyfelekkel, bíróságokkal és hatóságokkal való kapcsolattartás  Jogszabály- és jogeset-figyelés  Ügyvédek munkájának széles körű támogatása Elvárások:  Igényes munkavégzés  Érdeklődés a közbeszerzési és polgári jog iránt  Elhivatottság, motiváltság  Precizitás, részletekre való odafigyelés a munkavégzés során  Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt Amit kínálnak  Folyamatos fejlődési lehetőség, hosszútávú együttműködés  Komplex, változatos feladatok  Piacképes jövedelem  Barátságos, dinamikus csapat

Leírás

Jogász gyakornok – Debrecen

Leírás:
Legalább negyedéves jogi tanulmányokat folytatók jelentkezését várjuk jogász gyakornok pozíciónkra!

Az ügyvédi iroda tevékenysége főként az alábbi jogterületeket fedi le: közbeszerzési, valamint a hagyományos polgári jogterületek.
Főbb feladatok:
 Közbeszerzési eljárások adminisztrációjában közreműködés
 Okiratszerkesztés, előkészítés
 Peres és nemperes beadványok készítése
 Ügyfelekkel, bíróságokkal és hatóságokkal való kapcsolattartás
 Jogszabály- és jogeset-figyelés
 Ügyvédek munkájának széles körű támogatása
Elvárások:
 Igényes munkavégzés
 Érdeklődés a közbeszerzési és polgári jog iránt
 Elhivatottság, motiváltság
 Precizitás, részletekre való odafigyelés a munkavégzés során
 Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
Amit kínálnak
 Folyamatos fejlődési lehetőség, hosszútávú együttműködés
 Komplex, változatos feladatok
 Piacképes jövedelem
 Barátságos, dinamikus csapat