Kozmetikust keresünk bővülő csapatunkba

Hirdető: The Europan's Treasure Hungary Kft. Hirdető: The Europan's Treasure Hungary Kft.
Telefonszám: 06308382264

E-mail: tisleranett@gmail.com

Hirdetés azonosító: 9264

2024-03-06 09:34 Győr

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Kozmetikus

Rövid infók

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Győr-Moson-Sopron megye, Győr

Itt található: Győr-Moson-Sopron

Győr belvárosi szépségklinikánkba keressük új kozmetikus kolléganőnket, csapatbővítés céljából! Amennyiben a szépségápolás az életed, hivatásként tekintesz rá, illetve alázattal és kitartással végzed a munkád és mindezek mellett nyitott vagy a folyamatos fejlődésre, valamint szeretnél magas színvonalú professzionális termékekkel és eszközökkel dolgozni, nálunk a helyed! Követelmények, elvárások: • kozmetikusi végzettség • felhasználói szintű számítógépes ismeretek • precizitás, pontosság • vendégközpontú gondolkodásmód • rugalmasság • jó kommunikációs készség Főbb feladatok: • magas szintű kozmetikai arc és testkezelések nyújtása • kézi illetve gépi kezelések lelkiismeretes végzése • kimagasló kozmetikai márkáink ismerete és értékesítése • napi adminisztrációs feladatok ellátása • pénzkezelés Amit nyújtunk: • alkalmazotti jogviszony • versenyképes fizetés, tapasztalat szerint-megbeszélés alapján • lendületes csapat • folyamatos fejlődési lehetőségek, továbbképzések • előretervezhető munkabeosztás • egyedi, igényes munkakörnyezet • hosszútávú munkalehetőség

Leírás

Győr belvárosi szépségklinikánkba keressük új kozmetikus kolléganőnket, csapatbővítés céljából!

Amennyiben a szépségápolás az életed, hivatásként tekintesz rá, illetve alázattal és kitartással végzed a munkád és mindezek mellett nyitott vagy a folyamatos fejlődésre, valamint szeretnél magas színvonalú professzionális termékekkel és eszközökkel dolgozni, nálunk a helyed!

Követelmények, elvárások:
• kozmetikusi végzettség
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• precizitás, pontosság
• vendégközpontú gondolkodásmód
• rugalmasság
• jó kommunikációs készség

Főbb feladatok:
• magas szintű kozmetikai arc és testkezelések nyújtása
• kézi illetve gépi kezelések lelkiismeretes végzése
• kimagasló kozmetikai márkáink ismerete és értékesítése
• napi adminisztrációs feladatok ellátása
• pénzkezelés

Amit nyújtunk:
• alkalmazotti jogviszony
• versenyképes fizetés, tapasztalat szerint-megbeszélés alapján
• lendületes csapat
• folyamatos fejlődési lehetőségek, továbbképzések
• előretervezhető munkabeosztás
• egyedi, igényes munkakörnyezet
• hosszútávú munkalehetőség

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! Soha ne utaljon idegennek előre pénzt, mielőtt az árut személyesen megtekintette volna! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!