Minőségellenőr álláslehetőség

300 000 Ft

Hirdető: Dekra Arbeit Magyarország Kft. Hirdető: Dekra Arbeit Magyarország Kft.
Telefonszám: +36704060069

E-mail: fruzsina.hamar@dekra.com

Hirdetés azonosító: 5538

2024-02-20 08:06 Jászárokszállás

Telefon E-mail Üzenet

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Jász-Nagykun-Szolnok megye, Jászárokszállás

Itt található: Jász-Nagykun-Szolnok

Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat MINŐSÉGELLENŐR munkakörbe. Feladatok: • Gyártási megbízásokból származó első munkadarabok részletes vizsgálata különböző mérőeszközökkel (pl. mikrométer, profil projektor) • Mérési eredmények rögzítése • Gyártás megkezdésének jóváhagyása Elvárások: • Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki tapasztalat • Mérőeszközök ismerete, gyakorlatban való használatuk • Önálló, pontos, precíz munkavégzés • Több műszakos munkarend vállalása Előny: • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szúrópróbás, kimenő vagy bejövő áru ellenőr) Amit partnerünk kínál: • Versenyképes jövedelem • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség

Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat MINŐSÉGELLENŐR munkakörbe.

Feladatok:
• Gyártási megbízásokból származó első munkadarabok részletes vizsgálata különböző mérőeszközökkel (pl. mikrométer, profil projektor)
• Mérési eredmények rögzítése
• Gyártás megkezdésének jóváhagyása

Elvárások:
• Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki tapasztalat
• Mérőeszközök ismerete, gyakorlatban való használatuk
• Önálló, pontos, precíz munkavégzés
• Több műszakos munkarend vállalása

Előny:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szúrópróbás, kimenő vagy bejövő áru ellenőr)

Amit partnerünk kínál:
• Versenyképes jövedelem
• Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség