Nyilászáró beépítő

1 Ft

Hirdető: Komplex Ház Kft. Hirdető: Komplex Ház Kft.
Telefonszám: 06309689058

E-mail: komplexhaz.elokeszites@gmail.com

Hirdetés azonosító: 5877

2024-02-13 08:07 Budapest XX. kerület

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Nyilászáró beépítő

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest XX. kerület

Itt található: Budapest

Főbb feladatok, munkák: Fém- és faszerkezetek beépítése új falnyílásba. Az álláshoz tartozó elvárások: -Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség, jó munkabírás, csapatmunka. -Rendelkezzen minimum 8 általános iskolai végzettséggel. -2 év nyílászáró beépítési tapasztalat előny. -Megbízhatóság, precizitás, jó állóképesség. Az állás betöltéséhez előnyt jelent: -Szakmunkás végzettség asztalos vagy lakatos szakmában. -B kategóriás jogosítvány. Amit kínálunk: Teljesítményarányos bérezés. Céges munkaruházat. Jelentkezni telefonon: 06309689058 vagy fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: komplexhaz.elokeszites@gmail.com

Leírás

Főbb feladatok, munkák:
Fém- és faszerkezetek beépítése új falnyílásba.

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség, jó munkabírás, csapatmunka.
-Rendelkezzen minimum 8 általános iskolai végzettséggel.
-2 év nyílászáró beépítési tapasztalat előny.
-Megbízhatóság, precizitás, jó állóképesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
-Szakmunkás végzettség asztalos vagy lakatos szakmában.
-B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:
Teljesítményarányos bérezés. Céges munkaruházat.

Jelentkezni telefonon: 06309689058 vagy fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: komplexhaz.elokeszites@gmail.com