Portai szolgálat és külső takarítói állás.

1 Ft

Hirdető: Kiss József Hirdető: Kiss József
Telefonszám: +36306095184

E-mail: komfortmester77@gmail.com

Hirdetés azonosító: 9063

2024-02-17 22:50 Debrecen

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Portai szolgálat és külső takarító.

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Hajdú-Bihar megye, Debrecen

Itt található: Hajdú-Bihar

Cégünk keres megbízható és dinamikus munkatársat portai szolgálat és külső takarítói feladatok ellátására. Feladatok: Az épület portájának felügyelete és biztosítása Telefonhívások fogadása és kezelése Postakezelés, csomagok átvétele Külső területek takarítása, beleértve a járdákat és parkolókat Elvárások: Jó kommunikációs készség és barátságos megjelenés Rugalmasság és jó stressztűrő képesség Precíz munkavégzés és megbízhatóság Képesség önálló munkavégzésre Nyugdíjasként is!! Amit kínálunk: Versenyképes fizetés Stabil munkahely Barátságos munkakörnyezet és támogató csapat Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, kérjük, küldd el önéletrajzodat a komfortmester77@gmail.com e-mail címre, vagy keress a 06306095184-es telefonszámon. Várjuk jelentkezésedet!

Cégünk keres megbízható és dinamikus munkatársat portai szolgálat és külső takarítói feladatok ellátására.

Feladatok:

Az épület portájának felügyelete és biztosítása
Telefonhívások fogadása és kezelése
Postakezelés, csomagok átvétele
Külső területek takarítása, beleértve a járdákat és parkolókat

Elvárások:

Jó kommunikációs készség és barátságos megjelenés
Rugalmasság és jó stressztűrő képesség
Precíz munkavégzés és megbízhatóság
Képesség önálló munkavégzésre

Nyugdíjasként is!!

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
Stabil munkahely
Barátságos munkakörnyezet és támogató csapat

Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, kérjük, küldd el önéletrajzodat a komfortmester77@gmail.com e-mail címre, vagy keress a 06306095184-es telefonszámon. Várjuk jelentkezésedet!