Portás

Portás

Hirdető: Békás Kft. Hirdető: Békás Kft.
Telefonszám:

E-mail: allashirdetes@bekaskft.hu

Hirdetés azonosító: 8889

2024-01-30 11:39 Budapest III. kerület

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Portás

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest III. kerület

Itt található: Budapest

Portás munkatárs Ilyen feladatokat bíznánk Rád: • Ellátod az általános portai feladatokat • Ellenőrződ a telephely körleteit • Különleges figyelmet fordítasz a biztonsági rendszerünkre (kulcsok, riasztók) • Hiba vagy veszély esetén értesíted az illetékeseket • Téged keresünk, ha: • Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettséggel rendelkezel • Büntetlen előéleted • Előny, ha hasonló területen szereztél már tapasztalatot Amit nyújtani tudunk: • Versenyképes, teljesen bejelentett bér • Év végi juttatások • Cafeteria • Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség • Kiváló csapat • Barátságos munkakörnyezet • Stabil vállalati háttér A portaszolgálat nyitvatartása: hétfőtől péntekig 15:00-07:00 óráig vagy 18:00-06:00 óráig, illetve hétvégén és ünnepnapokon 0-24 óráig Munkavégzés változó munkarendben Munkavégzés helye: Budapest III. kerület Jelentkezni bérigény megadásával az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen lehet. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi elbeszélgetésre hívunk!

Leírás

Portás
munkatárs

Ilyen feladatokat bíznánk Rád:
• Ellátod az általános portai feladatokat
• Ellenőrződ a telephely körleteit
• Különleges figyelmet fordítasz a biztonsági rendszerünkre (kulcsok, riasztók)
• Hiba vagy veszély esetén értesíted az illetékeseket

Téged keresünk, ha:
• Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettséggel rendelkezel
• Büntetlen előéleted
• Előny, ha hasonló területen szereztél már tapasztalatot

Amit nyújtani tudunk:
• Versenyképes, teljesen bejelentett bér
• Év végi juttatások
• Cafeteria
• Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
• Kiváló csapat
• Barátságos munkakörnyezet
• Stabil vállalati háttér

A portaszolgálat nyitvatartása: hétfőtől péntekig 15:00-07:00 óráig vagy 18:00-06:00 óráig, illetve hétvégén és ünnepnapokon 0-24 óráig

Munkavégzés változó munkarendben
Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Jelentkezni bérigény megadásával az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen lehet. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi elbeszélgetésre hívunk!