Pultos / felszolgáló

200 000 Ft

Hirdető: Ugyfelszolg Hirdető: Ugyfelszolg
Telefonszám: 06304853501

E-mail: trisztan@web2studio.eu

Hirdetés azonosító: 9535

2024-04-08 16:40 Nyíregyháza

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Pultos / felszolgáló

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza

Itt található: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Éttermünkbe tapasztalattal rendelkező kollégákat keresünk az alábbi munkakörökbe: - Pultos / felszolgáló Elvárásaink: - szakmai végzettség vagy hasonló körben szerzett tapasztalat Munkavégzés helye: Nyíregyháza belváros Amit kínálunk: - kiemelkedően magas fizetés - rugalmas munkaidő - alkalmazotti kedvezmények - béren kívüli juttatások Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal a zsolt.kerulo@continentpub.com email címen vagy a megadott telefonszámokon: 06 30 485 3501.

Éttermünkbe tapasztalattal rendelkező kollégákat keresünk az alábbi munkakörökbe:
- Pultos / felszolgáló

Elvárásaink:
- szakmai végzettség vagy hasonló körben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza belváros

Amit kínálunk:
- kiemelkedően magas fizetés
- rugalmas munkaidő
- alkalmazotti kedvezmények
- béren kívüli juttatások

Fényképes önéletrajzzal a zsolt.kerulo@continentpub.com email címen vagy a megadott telefonszámokon: 06 30 485 3501.