Szakács állás

Hirdető: Fodor Balázs Hirdető: Fodor Balázs
Telefonszám: +3623 450 342

E-mail: fody@fody.hu

Hirdetés azonosító: 9427

2024-03-28 14:02 Budakeszi

Telefon E-mail Üzenet

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Pest megye, Budakeszi

Itt található: Pest

Vendéglátó egységünkbe azonnali kezdéssel keresünk megbízható, munkájára és környezetére igényes gyakorlattal rendelkező kollégát szakács pozícióba, napi 8 órás munkarendben. A munkavégzés helye: Moholy-Nagy Művészeti Egyetem Kantin 1121 Budapest, Zugligeti út 9. Elvárások: Szakirányú végzettség Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Igényes, tiszta rendezett munkavégzés Jó alkalmazkodó képesség és teherbírás Csapatban való hatékony munkavégzés Amit kínálunk: Határozatlan idejű munkaszerződés Versenyképes fizetés Biztos hátérrel rendelkező vállalat Jelentkezését várjuk a fody@fody.hu e-mail címre vagy személyesen a Fody Event and Party Sercice Kft. 2092 Budakeszi, Temető utca 10. szám alatt 9 és 15 óra között.

Vendéglátó egységünkbe azonnali kezdéssel keresünk megbízható, munkájára és környezetére igényes gyakorlattal rendelkező kollégát szakács pozícióba, napi 8 órás munkarendben.
A munkavégzés helye: Moholy-Nagy Művészeti Egyetem Kantin 1121 Budapest, Zugligeti út 9.

Elvárások:
Szakirányú végzettség
Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Igényes, tiszta rendezett munkavégzés
Jó alkalmazkodó képesség és teherbírás
Csapatban való hatékony munkavégzés

Amit kínálunk:
Határozatlan idejű munkaszerződés
Versenyképes fizetés
Biztos hátérrel rendelkező vállalat
Jelentkezését várjuk a fody@fody.hu e-mail címre vagy személyesen a Fody Event and Party Sercice Kft.
2092 Budakeszi, Temető utca 10. szám alatt 9 és 15 óra között.