Szakács pozíció Holland szállodaláncba, szállással, havi nettó 2500€ + bónuszok

950 000 Ft

Hirdető: Hollandia munkalhetőségek Hirdető: Hollandia munkalhetőségek
Telefonszám: +36 702838152

E-mail: gyorgy@yourwingman.nl

Hirdetés azonosító: 9619

2024-04-18 15:04 Budapest VI. kerület

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Szakács

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest VI. kerület

Itt található: Budapest

Holland partnercégünk, egyik vezető 4-5 csillagos szállodaláncába, különböző területekre, Chef de Partie és Demi Chef de Partie pozíciókra, szakácsokat keresünk Hollandiába. Feladatok: • Ételek elkészítése és tálalása a szálloda éttermeiben • Rugalmas munkaidők vállalása, beleértve a reggeli és délutáni órákat is • Előkészítő feladatok ellátása • Ételek dekoratív tálalása Szükséges készségek: • Jó kommunikációs képesség angol /vagy német nyelven • Legalább 2 év szakácsként szerzett tapasztalat • Élelmiszerbiztonsági előírások ismerete és betartása Ajánlatunk : • Chef de Partie: 2.500,-€ nettó • Demi Chef de Partie: 2.000,-€ nettó • Stabil és megbízható munkahely • Kulturált, jól felszerelt szállás egyszemélyes szobákkal • Bónuszok Ez egy hosszú távú és teljes munkaidős lehetőség (heti 40 munkaórában), túlórázási és borravaló kereseti lehetőséggel.

Holland partnercégünk, egyik vezető 4-5 csillagos szállodaláncába, különböző területekre, Chef de Partie és Demi Chef de Partie pozíciókra, szakácsokat keresünk Hollandiába.
Feladatok:
• Ételek elkészítése és tálalása a szálloda éttermeiben
• Rugalmas munkaidők vállalása, beleértve a reggeli és délutáni órákat is
• Előkészítő feladatok ellátása
• Ételek dekoratív tálalása
Szükséges készségek:
• Jó kommunikációs képesség angol /vagy német nyelven
• Legalább 2 év szakácsként szerzett tapasztalat
• Élelmiszerbiztonsági előírások ismerete és betartása
Ajánlatunk :
• Chef de Partie: 2.500,-€ nettó
• Demi Chef de Partie: 2.000,-€ nettó
• Stabil és megbízható munkahely
• Kulturált, jól felszerelt szállás egyszemélyes szobákkal
• Bónuszok
Ez egy hosszú távú és teljes munkaidős lehetőség (heti 40 munkaórában), túlórázási és borravaló kereseti lehetőséggel.