Szállodai recepciós álláslehetőség

Hirdető: DBI Duna Hotel Kft. Hirdető: DBI Duna Hotel Kft.
Telefonszám:

E-mail: atakacs@dhpaks.hu

Hirdetés azonosító: 9722

2024-04-29 20:08 Paks

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Szállodai recepciós

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Tolna megye, Paks

Itt található: Tolna

????️???? Vendégközpontú szemlélettel, valamint jó kommunikációs készséggel rendelkező mosolygós és kedves recepciós kollégát keresünk, aki szeretne egy dinamikus csapat része lenni. ????Feladatok: - recepció napi operatív működtetése - vendégek fogadása/utaztatása - pénztárkezelés - iktatás, postai küldemények kezelése, levelek előkészítése feladásra - telefonok kezelése - irodaszer igények felmérése - rendezvényeken való segédkezés - egyéb adminisztratív feladatok ????Elvárások: - közép- vagy felsőfokú végzettség (előny: hasonló pozícióban szerzett tapasztalat) - számítógépes ismeretek - pontosság - precizitás - önálló munkavégzés - proaktivitás - jó problémamegoldás ????Szükséges nyelvtudás: ????????Angol - alapfok/társalgási szint ????????Orosz (előny) - alapfok/társalgási szint ????Amit nyújtunk: Stabil, hosszútávú munkalehetőség, fiatalos, befogadó csapat, versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások. ???????? Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzokat az info@dhpaks.hu e-mail címen várjuk.

????️???? Vendégközpontú szemlélettel, valamint jó kommunikációs készséggel rendelkező mosolygós és kedves recepciós kollégát keresünk, aki szeretne egy dinamikus csapat része lenni.

????Feladatok:
- recepció napi operatív működtetése
- vendégek fogadása/utaztatása
- pénztárkezelés
- iktatás, postai küldemények kezelése, levelek előkészítése feladásra
- telefonok kezelése
- irodaszer igények felmérése
- rendezvényeken való segédkezés
- egyéb adminisztratív feladatok

????Elvárások:
- közép- vagy felsőfokú végzettség (előny: hasonló pozícióban szerzett tapasztalat)
- számítógépes ismeretek
- pontosság
- precizitás
- önálló munkavégzés
- proaktivitás
- jó problémamegoldás

????Szükséges nyelvtudás:
????????Angol - alapfok/társalgási szint
????????Orosz (előny) - alapfok/társalgási szint

????Amit nyújtunk:
Stabil, hosszútávú munkalehetőség, fiatalos, befogadó csapat, versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások.

Fényképes önéletrajzokat az info@dhpaks.hu e-mail címen várjuk.