Szerviztechnikus álláslehetőség

400 000 Ft

Hirdető: Dekra Arbeit Magyarország Kft. Hirdető: Dekra Arbeit Magyarország Kft.
Telefonszám: +36704060069

E-mail: fruzsina.hamar@dekra.com

Hirdetés azonosító: 6848

2024-02-20 08:06 Jászberény

Telefon E-mail Üzenet

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Jász-Nagykun-Szolnok megye, Jászberény

Itt található: Jász-Nagykun-Szolnok

Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat Szerviztechnikus munkakörbe Feladatok: • Gépek/berendezések tervszerinti karbantartása és javítása • Elvégzett karbantartások rendszerben történő lejelentése • Közreműködés az optimális pótalkatrész készlet felépítésében • Gépek, berendezések, kiszolgáló egységek maximális rendelkezésre állásának biztosítása • Területéhez tartozó műszaki hibák gyors, hatékony elhárítása • Fellépő hibák elemzése, műszaki javaslat tétel az elkerülésük érdekében • Közreműködés új berendezések üzembehelyezésében • Részvétel műszaki hiba miatt fellépő selejt illetve reklamációkezelésben Elvárások: • Műszaki végzettség • Alapos műszaki ismeretek: gépészeti, elektronikai, automatizálás vonalon • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek • Több műszakos munkarend vállalása Előny: • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat • Gépek kezelésében, karbantartásában szerzett több éves tapasztalat kiemelt előnyt jelent • Vezérléstechnikai, pneumatikai ismeretek Amit partnerünk kínál: • Versenyképes bérezés • Hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér • Belső karriertervezés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség • Ingyenes céges buszjáratok, több szomszédos településről is

Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat Szerviztechnikus munkakörbe

Feladatok:
• Gépek/berendezések tervszerinti karbantartása és javítása
• Elvégzett karbantartások rendszerben történő lejelentése
• Közreműködés az optimális pótalkatrész készlet felépítésében
• Gépek, berendezések, kiszolgáló egységek maximális rendelkezésre állásának biztosítása
• Területéhez tartozó műszaki hibák gyors, hatékony elhárítása
• Fellépő hibák elemzése, műszaki javaslat tétel az elkerülésük érdekében
• Közreműködés új berendezések üzembehelyezésében
• Részvétel műszaki hiba miatt fellépő selejt illetve reklamációkezelésben

Elvárások:
• Műszaki végzettség
• Alapos műszaki ismeretek: gépészeti, elektronikai, automatizálás vonalon
• Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Több műszakos munkarend vállalása

Előny:
• Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
• Gépek kezelésében, karbantartásában szerzett több éves tapasztalat kiemelt előnyt jelent
• Vezérléstechnikai, pneumatikai ismeretek

Amit partnerünk kínál:
• Versenyképes bérezés
• Hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér
• Belső karriertervezés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Ingyenes céges buszjáratok, több szomszédos településről is