Takarítónő, Takarítói munkakör

269 999 Ft

Hirdető: Hexagon Supreme Kft Hirdető: Hexagon Supreme Kft
Telefonszám: +36 70-615-0687

E-mail: iroda@hexagonsupreme.com

Hirdetés azonosító: 9630

2024-04-19 17:04 Budapest XI. kerület

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Takarítónő, Takarítói munkakör

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest XI. kerület

Itt található: Budapest

ÁLLÁS LEHETŐSÉG   Kedves állást kereső!   Dinamikusan fejlődő cégünk Takarítónő, Takarítói munkakörre várja a jelentkezéseket! Egyénileg és csapatban is tudsz dolgozni? Jelentkezzél, várunk bizalommal! Munka végzés helye Budapest XI.-kerület. Műszak kezdete 10-22-óráig. Edző terem takarítása azonnali kezdéssel! Elvárások: • Önmagára és környezetére igényes • Rugalmas • Nyitott   Amit kínálunk: • Bejelentett munkaviszony • Havi bérezés minden hónap 10. -én Havi fix nettó bér 270.000 Ft/hó havi 15 munkanap • Rugalmasság • Nyitottság Jelentkezését várjuk telefonon: +36 70-615-0687 E-mail-ben: iroda@hexagonsupreme.com

Leírás

ÁLLÁS LEHETŐSÉG

Kedves állást kereső!

Dinamikusan fejlődő cégünk Takarítónő, Takarítói munkakörre várja a jelentkezéseket! Egyénileg és csapatban is tudsz dolgozni? Jelentkezzél, várunk bizalommal! Munka végzés helye Budapest XI.-kerület. Műszak kezdete 10-22-óráig. Edző terem takarítása azonnali kezdéssel!
Elvárások:
• Önmagára és környezetére igényes
• Rugalmas
• Nyitott

Amit kínálunk:
• Bejelentett munkaviszony
• Havi bérezés minden hónap 10. -én Havi fix nettó bér 270.000 Ft/hó havi 15 munkanap
• Rugalmasság
• Nyitottság
Jelentkezését várjuk telefonon:
+36 70-615-0687
E-mail-ben:
iroda@hexagonsupreme.com