Technológus álláslehetőség

400 000 Ft

Hirdető: Dekra Arbeit Magyarország Kft. Hirdető: Dekra Arbeit Magyarország Kft.
Telefonszám: +36704060069

E-mail: fruzsina.hamar@dekra.com

Hirdetés azonosító: 6847

2024-02-20 08:06 Jászárokszállás

Telefon E-mail Üzenet

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Jász-Nagykun-Szolnok megye, Jászárokszállás

Itt található: Jász-Nagykun-Szolnok

Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat Technológus munkakörbe Feladatok: • A támogatott termelési területre érkező új termékek technológiáinak honosításában való részvétel, a projektmérnök koordinálásával • Technológiai problémák gyökér okának megkeresése érdekében végrehajtandó tesztmegbízások kivitelezése, dokumentálása, analizálása a szériatámogató mérnök koordinálása mellett • Folyamatos, támogató kapcsolattartás a felügyelt termelési terület gépbeállítóival • Kis szériás és egzotikus termékek megbízásainak teljesítésekor gyártás kivitelezése, aktív támogatás Elvárások: • Műszaki végzettség • Alapos műszaki ismeretek: gépészeti, elektronikai, automatizálás vonalon • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek • Több műszakos munkarend vállalása Előny: • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat • Gépek kezelésében, karbantartásában szerzett több éves tapasztalat kiemelt előnyt jelent Amit partnerünk kínál: • Versenyképes bérezés • Hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér • Belső karriertervezés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség • Ingyenes céges buszjáratok, több szomszédos településről is

Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat Technológus munkakörbe

Feladatok:
• A támogatott termelési területre érkező új termékek technológiáinak honosításában való részvétel, a projektmérnök koordinálásával
• Technológiai problémák gyökér okának megkeresése érdekében végrehajtandó tesztmegbízások kivitelezése, dokumentálása, analizálása a szériatámogató mérnök koordinálása mellett
• Folyamatos, támogató kapcsolattartás a felügyelt termelési terület gépbeállítóival
• Kis szériás és egzotikus termékek megbízásainak teljesítésekor gyártás kivitelezése, aktív támogatás

Elvárások:
• Műszaki végzettség
• Alapos műszaki ismeretek: gépészeti, elektronikai, automatizálás vonalon
• Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Több műszakos munkarend vállalása

Előny:
• Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
• Gépek kezelésében, karbantartásában szerzett több éves tapasztalat kiemelt előnyt jelent

Amit partnerünk kínál:
• Versenyképes bérezés
• Hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér
• Belső karriertervezés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Ingyenes céges buszjáratok, több szomszédos településről is