Villanyszerelő

Hirdető: DG Expert Kft Hirdető: DG Expert Kft
Telefonszám: 06308682420

E-mail: iroda@spaworks.hu

Hirdetés azonosító: 8969

2024-02-08 08:50 Szikszó

Telefon E-mail Üzenet

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szikszó

Itt található: Borsod-Abaúj-Zemplén

Helyszín: Szikszó Feladatok: Villanyszerelési munkák végzése, projektekben való aktív részvétel és együttműködés a csapattal Rendszeres ellenőrzések és hibajavítások elvégzése Elvárások: Villanyszerelői végzettség és/vagy releváns szakmai tapasztalat Jó problémamegoldó képesség és precíz munkavégzés Rugalmasság és készség a csapatban való együttműködésre Jó kommunikációs képesség és ügyfélcentrikusság B kategóriás jogosítvány előnyt jelent Amit kínálunk: Versenyképes fizetés az alkalmazottak tapasztalatától és képzettségétől függően Stabil munkahely és hosszú távú fejlődési lehetőség Barátságos munkakörnyezet és csapatmunka Céges eszközök és felszerelések biztosítása Ha szeretne csatlakozni csapatunkhoz és kihívást jelentő projektekben részt venni, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: office@spaworks.hu Várjuk jelentkezését!

Leírás

Helyszín: Szikszó

Feladatok:

Villanyszerelési munkák végzése, projektekben való aktív részvétel és együttműködés a csapattal
Rendszeres ellenőrzések és hibajavítások elvégzése
Elvárások:

Villanyszerelői végzettség és/vagy releváns szakmai tapasztalat
Jó problémamegoldó képesség és precíz munkavégzés
Rugalmasság és készség a csapatban való együttműködésre
Jó kommunikációs képesség és ügyfélcentrikusság
B kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés az alkalmazottak tapasztalatától és képzettségétől függően
Stabil munkahely és hosszú távú fejlődési lehetőség
Barátságos munkakörnyezet és csapatmunka
Céges eszközök és felszerelések biztosítása

Ha szeretne csatlakozni csapatunkhoz és kihívást jelentő projektekben részt venni, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: office@spaworks.hu