Virágkötő munkatársat keresünk

1 Ft

Hirdető: Flower For You Kft Hirdető: Flower For You Kft
Telefonszám:

E-mail: viragszerviz@gmail.com

Hirdetés azonosító: 5205

2024-04-16 08:08 Budapest XII. kerület

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Virágkötő

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest XII. kerület

Itt található: Budapest

Budapesten a XII. és a IV kerületben működő virágüzletbe keresünk szakmai gyakorlattal rendelkező virágkötő-koszorúkötő munkatársat! Főbb feladatok: -csokrok , kegyeleti termékek, virágkötészeti termékek készítése -rendelések felvétele -üzlet rendbentartása -vágott virágok szakszerű kezelése -cserepes nyövények ápolása -vevők udvarias kiszolgálása -online számlák készítése -pénztárgép, bankkártya terminál kezelése -önálló munkavégzés Az álláshoz tartozó elvárások: -többéves tapasztalat -virágkötés -koszorúkötés -udvarias -növények ismerete - hosszútávú munkalehetőség - bérezés 2.000,- Ft/óra Jelentkezés módja: - önéletrajz formájában a megadott e-mai címre

Budapesten a XII. és a IV kerületben működő virágüzletbe keresünk szakmai gyakorlattal rendelkező virágkötő-koszorúkötő munkatársat!

Főbb feladatok:
-csokrok , kegyeleti termékek, virágkötészeti termékek készítése
-rendelések felvétele
-üzlet rendbentartása
-vágott virágok szakszerű kezelése
-cserepes nyövények ápolása
-vevők udvarias kiszolgálása
-online számlák készítése
-pénztárgép, bankkártya terminál kezelése
-önálló munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:
-többéves tapasztalat
-virágkötés
-koszorúkötés
-udvarias
-növények ismerete

- hosszútávú munkalehetőség
- bérezés 2.000,- Ft/óra
- önéletrajz formájában a megadott e-mai címre