Asszisztens részmunkaidőben

Hirdető: Odamegyek Kft. Hirdető: Odamegyek Kft.
Telefonszám:

E-mail: odamegyekltd@gmail.com

Hirdetés azonosító: 9426

2024-03-28 13:34 Magyarország

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Asszisztens részmunkaidőben

Kategória: Munkát kínál

Itt található: megye,

Itt található:

Budapesti székhelyű Cégünkhöz keresünk asszisztens munkatársat részmunkaidőben (4 vagy 6 később akár 8 órás). A munkavégzés nem helyhez kötött. Elvárások: Legalább középfokú végzettség (Éretttségi) Min. 1-3 év szakmai tapasztalat Ápolt, igényes megjelenés Önálló munkavégzés, kimagasló megbízhatóság, komplex gondolkodás, problémamegoldó képesség Magabiztos, határozott, udvarias fellépés Kiváló kommunikációs készség, lojalitás Vidám, türelmes, segítőkész személyiség Számítógép felhasználó szintű ismerete (MS Office, Google, Outlook stb.) B kategóriás vezetői engedély Saját gépkocsi Előnyt jelent: Angol középfokú nyelvtudás Amit ajánlunk: Biztos állás Versenyképes jövedelem Önálló, felelősségteljes munkakör Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az odamegyekltd@gmail.com e-mail címen.

Budapesti székhelyű Cégünkhöz keresünk asszisztens munkatársat részmunkaidőben (4 vagy 6 később akár 8 órás). A munkavégzés nem helyhez kötött.

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség (Éretttségi)
Min. 1-3 év szakmai tapasztalat
Ápolt, igényes megjelenés
Önálló munkavégzés, kimagasló megbízhatóság, komplex gondolkodás, problémamegoldó képesség
Magabiztos, határozott, udvarias fellépés
Kiváló kommunikációs készség, lojalitás
Vidám, türelmes, segítőkész személyiség
Számítógép felhasználó szintű ismerete (MS Office, Google, Outlook stb.)
B kategóriás vezetői engedély
Saját gépkocsi

Előnyt jelent:
Angol középfokú nyelvtudás

Amit ajánlunk:

Biztos állás
Versenyképes jövedelem
Önálló, felelősségteljes munkakör

Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az odamegyekltd@gmail.com e-mail címen.