Asztalos Németországban

Hirdető: ahead personal GmbH Hirdető: ahead personal GmbH
Telefonszám: +49 (0) 1511 5956 654

E-mail: merk@ahead-personal.com

Hirdetés azonosító: 9479

2024-04-04 11:59 Magyarország

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Asztalos

Kategória: Munkát kínál

Itt található: megye,

Itt található:

Asztalos Németországban(m/w/d) - Landshut, Moosburg, Freising, Dingolfing❗️ Azonnali kezdéssel cégünk, munkavállalókat keres. Ezek a te feladataid: -Leltár karbantartás -Bútorok és alkatrészek összeszerelése -Fából készült alkatrészek, gyártási darabok gyártása -Fa alkatrészek feldolgozása -Szemrevételezés és minőségellenőrzés -Szerszámok és automata famegmunkáló gépek működtetése Amit tőled várunk: -Elvégzett asztalos szakképzés (m/f/d) vagy ehhez hasonló végzettség -Szakmai tapasztalat kívánatos -Nagyfokú rugalmasság és megbízhatóság teszi teljessé profilját ???? Amit nyújtunk: - Határozatlan idejű munkaviszony – GVP Tarif - Órabér 15,92€ - 23,06-EUR + pótlékok - Hosszútávú munkalehetőség, átvételi közvetlen munkadói lehetőséggel, - Bónusz: új jelentkező ajánlása - Üzemorvosi kivizsgálás - Különleges kifizetések, például ünnepi és karácsonyi bónuszok - Részletes felkészítés és személyes támogatás a munka megkezdésekor - Ingyenes munkaruha az UVEX-től - Egy hozzáértő csapat, aki mindenben támogat - Személyes támogatás és mindig nyitott fül az irodánkban, parkolóhelyekkel közvetlenül az ajtó előtt. ???? Szállást tudunk segíteni Jelentkezni: Krisztina Merk ahead personal GmbH Süd Industriestraße 9 84030 Ergolding / Landshut ???? merk@ahead-personal.com ???? További információ és jelentkezés: ☎️ +49 (0) 871 430 769 0 ✆: +49 (0) 1511 5956 654 (WhatsApp, Viber, Messenger)

Asztalos Németországban(m/w/d) - Landshut, Moosburg, Freising, Dingolfing❗️
Azonnali kezdéssel cégünk, munkavállalókat keres.

Ezek a te feladataid:
-Leltár karbantartás
-Bútorok és alkatrészek összeszerelése
-Fából készült alkatrészek, gyártási darabok gyártása
-Fa alkatrészek feldolgozása
-Szemrevételezés és minőségellenőrzés
-Szerszámok és automata famegmunkáló gépek működtetése

Amit tőled várunk:
-Elvégzett asztalos szakképzés (m/f/d) vagy ehhez hasonló végzettség
-Szakmai tapasztalat kívánatos
-Nagyfokú rugalmasság és megbízhatóság teszi teljessé profilját

???? Amit nyújtunk:
- Határozatlan idejű munkaviszony – GVP Tarif
- Órabér 15,92€ - 23,06-EUR + pótlékok
- Hosszútávú munkalehetőség, átvételi közvetlen munkadói lehetőséggel,
- Bónusz: új jelentkező ajánlása
- Üzemorvosi kivizsgálás
- Különleges kifizetések, például ünnepi és karácsonyi bónuszok
- Részletes felkészítés és személyes támogatás a munka megkezdésekor
- Ingyenes munkaruha az UVEX-től
- Egy hozzáértő csapat, aki mindenben támogat
- Személyes támogatás és mindig nyitott fül az irodánkban, parkolóhelyekkel közvetlenül az ajtó előtt.

???? Szállást tudunk segíteni
Jelentkezni: Krisztina Merk
ahead personal GmbH Süd
Industriestraße 9
84030 Ergolding / Landshut
???? merk@ahead-personal.com
???? További információ és jelentkezés:
☎️ +49 (0) 871 430 769 0
✆: +49 (0) 1511 5956 654 (WhatsApp, Viber, Messenger)