Segédmunkás, betanított munkás

Hirdető: Vecsernyés József Hirdető: Vecsernyés József
Telefonszám:

E-mail: jozsu1975@gmail.com

Hirdetés azonosító: 9314

2024-03-11 20:15 Budapest V. kerület

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Épületgépész segédmunka, betanított munka

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest V. kerület

Itt található: Budapest

Épületgépészeti cégünk FIATAL, TANULNI ÉS DOLGOZNI VÁGYÓ KOLLÉGÁT KERES. Ha szeretne egy hosszú távú és jól jövedelmező állást, ahol segítik a tanulását, a munkáját és előremenetelét akkor jelentkezzen hozzánk! Mik az elvárásaink? Akarjon tanulni Legyen igényes a munkájára Csapatban tud munkát végezni B kategóriás jogosítvány előnyt jelent. Mik lesznek a feladatai? Épületek vizes blokkjainak hideg-meleg vízzel való ellátása, szennyvíz elvezetése, fűtési rendszerek kiépítése. Miért jelentkezzen? Gyorsan megtanulhatja az épületgépészeti szakmát Biztos, hosszútávú munkalehetőség; Dinamikusan fejlődő vállalkozás A térségben kiemelkedő bérezést biztosítunk. Ha felkeltettük érdeklődését, ne habozzon tovább! Hiszünk abban, hogy jelentkezése egy sikeres együttműködés kezdete.

Leírás

Épületgépészeti cégünk
FIATAL, TANULNI ÉS DOLGOZNI VÁGYÓ KOLLÉGÁT KERES.

Ha szeretne egy hosszú távú és jól jövedelmező állást, ahol segítik a tanulását, a munkáját és előremenetelét akkor jelentkezzen hozzánk!

Mik az elvárásaink?

Akarjon tanulni
Legyen igényes a munkájára
Csapatban tud munkát végezni
B kategóriás jogosítvány előnyt jelent.

Mik lesznek a feladatai?

Épületek vizes blokkjainak hideg-meleg vízzel való ellátása, szennyvíz elvezetése, fűtési rendszerek kiépítése.

Miért jelentkezzen?

Gyorsan megtanulhatja az épületgépészeti szakmát
Biztos, hosszútávú munkalehetőség;
Dinamikusan fejlődő vállalkozás
A térségben kiemelkedő bérezést biztosítunk.

Ha felkeltettük érdeklődését, ne habozzon tovább!

Hiszünk abban, hogy jelentkezése egy sikeres együttműködés kezdete.